Yaman Teknik (Sol 1)
Kandıra Oto Galeri (Sol 2)
Valans Enerji (Sol 3)
Yolcu Şarküteri (Sağ 1)
Tonguçlar (Sağ 2)
Dönmez İnşaat (Sağ 3)
Coşkun Kırtasiye (Sağ 4)
Mavi Köşe (Haber İçi Resim Üstü)

Yaşam

Kerpe yolu tamamlanmadan çöktü

Geçtiğimiz sezon bir kısmı tamamlanan Kerpe yolunda oluşan çökmeler, sürücülere kabus dolu anlat yaşattı. Yapımı üstlenen müteahhit firma, hatasını gidermek için bu bölgelerde bakım çalışmalarına başladı.

4 Haziran 2014 Saat: 17:30
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 12.726 kez okunmuştur

Kerpe yolu tamamlanmadan çöktü
Kerpe yolu tamamlanmadan çöktü

Kerpe yolu, sürücülere ve tatilcilere her yaz döneminde adeta çile haline geliyordu. Büyükşehir Belediyesi, bu bölgede yol genişletme çalışması başlatmasıyla Kerpe yolu, böylelikle gün yüzüne çıktı. Dümdüz ve geniş olan yol, Kerpe’yi tercih edenlerin sayısını her geçen gün arttırdı fakat bu sevinç müteahhit firmanın hatası nedeniyle kısa sürdü.
ÇATLAK VE KAYMALAR OLUŞTU Kandıra Kerpe yolunun önceki yıl ihalesinin yapılmasının ardından müteahhit firma çalışmalarını aralıksız sürdürmüş, geçtiğimiz sezon içerisinde yolu hizmete açmışlardı. Çalışmalar devam ederken, kış aylarında yolun belirli bölgelerinde çatlak ve kaymalar oluştu. Müteahhit firma bu bölgeleri tekrar bakıma aldı. SÜRÜCÜLERE KABUS OLDU İnişli çıkışlı Kerpe yolunun düz hale getirilmesi için tepeler kazılmış, çukurlar ise dolgu yapılmıştı. Kış aylarında dolgu yapılan bölgelerde çökmeler meydana gelmesiyle Kerpe’nin bu mükemmel yolu bir anda yine sürücülere kabus oldu. Şimdilerde bakıma alınan Kerpe yolunda çalışmalar aralıksız devam ediyor.

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑