Yaman Teknik (Sol 2)
Eriş Organizasyon (Sol 3)
Ata Fırın
Tonguçlar (Sağ 2)
Dönmez İnşaat (Sağ 3)
Coşkun Kırtasiye (Sağ 4)
Mavi Köşe (Haber İçi Resim Üstü)

Yaşam

"Kandıra'nın refah seviyesi artacak"

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, İDEBİR (İnsani Değerler Birliği) Başkanı Kenan Seyrek’in organizasyonunda bir araya gelen dernek ve oda temsilcilerini Kandıra’da ağırladı. Konuşma yapan İlçe Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra'nın refah seviy

18 Ocak 2023 Saat: 23:42
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.074 kez okunmuştur

Kandıranın refah seviyesi artacak
"Kandıra'nın refah seviyesi artacak"

Zaman zaman Kocaeli’ni farklı ilçelerinde bir araya gelen dernek ve oda temsilcilerinden oluşan bir grup 2023 Ocak ayı dostluk buluşmasını Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ı n ev sahipliğinde gerçekleştirdi. İDEBİR (İnsani Değerler Birliği) Başkanı Kenan Seyrek’in organizasyonunda bir araya gelen, İDEBİR, Kogiad, Koviad başkan ve üyeleri ile Pazarcılar Odası, Tuhafiyeciler ve Mali Müşavirler odası Başkanları Kandıra Namazgah Kültür Merkezi’nde Başkan Turan ile bir araya geldi.

SEYREK: 2023’E VİRA BİSMİLLAH DEDİK
Toplantıda ilk selamlama konuşmasını yapan İDEBİR Başkanı Kenan Seyrek; kentin derdini kendi derdi edinen ve bu dert ile dertlenenler ile farklı zamanlarda farklı mekanlardaki buluşmalarına devam ettiklerini ifade etti. Bu yılın ilk buluşmasın da Kandıra’da olmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Seyrek, ‘’ Bu yıla Kandıra Belediye Başkanımız Adnan Turan Başkanın ev sahipliğinde Vira Bismillah dedik. Kentin dinamiği olan sivil toplum kuruluşlarına kent adına sahip çıkan, yüzünü dönen, ilçesinin ve gönlünün kapılarını açan Adnan Başkana şükran borçluyuz. Kendilerine teşekkür ediyorum’’ dedi.

BAŞKAN TURAN: İNSAN MERKEZLİ ÇALIŞIYORUZ
Ev sahibi olarak konuklarına hoş geldin konuşması yapan Başkan Adnan Turan; Kandıra’da yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdiği konuşmasında, insan odaklı bir belediyecilik yaptıklarını, insanına rağmen değil insanının rızasını gözeterek ve onun memnuniyetini kentin memnuniyeti olarak görerek insani merkezli bir yaklaşım ile çalıştıklarını ifade etti. Kandıra’nın geleceğinin parlak olduğunu sözlerine ekleyen Başkan Turan, “Kısa süre sonra Kandıra insanımızın refah seviyesinin ve yaşam şartlarının en yüksek olduğu zamanlara şahitlik yapacağımıza inanıyoruz ve çalışmalarımızı bu inanca göre sürdürüyoruz. Sizleri burada ağırlamaktan dolayı Kandıra Belediye başkanı olarak mutluyum. Burada harmanlanacak fikir yumağından sadece Kandıramızın değil, tüm kentimizin istifade edeceğine ve faydalanacağına inanıyorum” dedi.

ÖLMEZ: KENTİN DEĞERLERİ İLE BİR ARAYA GELMEKTEN MUTLUYUM
Toplantıya Kandıra AK Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez ‘de katıldı Ak Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez de, her biri ile tanış olduğu kentin değerleri ile bir araya gelmekten ve burada bulunmaktan mutlu olduklarını ve fikirlerin konuşulmasını önemsediklerini ifade etti. Katılımcıların tek tek söz alarak kendilerini tanıttıkları ve kent adına fikirlerini paylaştıkları toplantıya Pazarcılar Odası Başkanı Ramazan Kumsar, Tuhafiyeciler Odası Başkanı Mehmet Eken, Mali Müşavirler Odası Başkanı Özcan Çakır, GİOSB Müdürü Halit Yaşar Endeş, kurum müdürleri, sivil toplum örgütü üyeleri katıldı. Toplantı aile fotoğrafının çekilmesi ile sonlandırıldı.

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑