Yaman Teknik (Sol 2)
Eriş Organizasyon (Sol 3)
Ata Fırın
Tonguçlar (Sağ 2)
Dönmez İnşaat (Sağ 3)
Coşkun Kırtasiye (Sağ 4)
Mavi Köşe (Haber İçi Resim Üstü)

Spor

Hodri Meydan Kandıra’da Bir İlke İmza Attı

Kandıralı Kocaelisporlular Güvenler Caddesi (Cumartesi Pazarı) mevkiinde bulunan yeni adresinde dernek üyeleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

5 Şubat 2023 Saat: 10:25
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.677 kez okunmuştur

Hodri Meydan Kandıra’da Bir İlke İmza Attı
Hodri Meydan Kandıra’da Bir İlke İmza Attı

Kandıralı Kocaelisporlular, Hodri Meydan Kandıra ilçe temsilcisi İbrahim Emre Tekin ve yönetim kurulu üyeleriyle toplanarak yeni açılacak dernek konusunda fikir teatisinde bulundular. Aktif bir şekilde faaliyet gösterecek olan derneğin tüm Kocaelispor severleri ve Kandıra’nın gençlerini bir araya getirmesi bekleniyor.

Kocaelispor Taraftaları Kandıra’da Bir İlke İmza Attı. Kandıralı Kocaelispor taraftarları bir çatı altında toplanarak Kandıra’da ilk kez bu şekilde bir girişimin altına imzasını atıyor. Daha önceden münferit bir şekilde maçları takip eden taraftarlar bir çatı altında toplanacak ve müşterek bir iradeyle hareket etmeye başlayacaklar. Geçen hafta gerçekleştirilen ilk toplantıdan sonra İlçe Temsilcisi İbrahim Emre Tekin görüşlerini şu sözlerle ifade etti.

İlçe Temsilcisi İbrahim Emre Tekin görüşlerini şu sözlerle ifade etti;"Üyelerimizle birlikte uzun süredir böyle bir girişimde bulunmak istiyorduk. Bu konuyu geçen hafta Kandıralı Kocaelispor taraftarlarıyla birlikte masaya yatırdık ve ortak bir paydada buluştuk. Gayemizi ilçemizin önde gelen isimleriyle görüştük. Nihayetinde çok şükür tabelamızı Cumartesi Pazarı’na asmış bulunmaktayız.

Bu süreçte bize yol gösteren ve büyük yardımları dokunan belediye başkanı Sayın Adnan Turan’a teşekkürü bir borç telakki ederim. Kendisinin konuya nasıl ihtimam gösterdiğine her bir üyemiz bizzat şahit olmuştur.

Ayrıca yardımlarıyla bize kuvvet veren Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı, ağabeyimiz Sayın Abdülkadir Özdemir’e teşekkürlerimi iletiyorum. Son olarak derneğimizin Kandıra’mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Tüm Kandıralı Kocaelispor taraftarlarını derneğimize bekliyoruz. Siz değerli basın mensuplarına da gösterdiğiniz ilgi için ayrıca teşekkür ederim.

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑