Hbaer İhbar
levet gödek

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.


KOCAELİ Hava Durumu

KOCAELİ KOCAELİ

Siyaset

İktidarın tezgâhı bozuk

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras temmuz ayı zamlarını değerlendirdiği basın toplantısında, “İktidarın tezgâhı bozuk. Bozuk tezgâhtan düzgün mal çıkmaz” dedi

8 Temmuz 2019 Saat: 05:47
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 1.163 kez okunmuştur

İktidarın tezgâhı bozuk
İktidarın tezgâhı bozuk

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras basının karşısına çıktı.Partinin yeni il binasında basınla buluşan Aras gündeme dair değerlendirmelerde ve açıklamalarda bulundu. Basının yoğun ilgi gösterdiği toplantıda Aras’ a il yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.Aras’ın hükümete ağır eleştiriler yönelttiği açıklamalarından satır başları şu şekilde:

KAŞIKLA VERİP KEPÇEYLE ALDI

“iktidar 12,5 milyon emekli ve 2,5 milyon memurun merakla beklediği temmuz ayı zamlarını açıklamış bulunuyor. Buna göre hükümet memura ve emekliye yüzde 5 zam vermiştir. Aynı hükümet çaya, şekere, elektriğe yüzde yüzde 15 zam yapmıştır. Böylelikle hükümet kaşıkla verip kepçe ile alma geleneğine devam edeceğini bir kez daha ispat etmiştir. Lakin halkın artık buna dayanacak gücü kalmamıştır. Halkımız bu manzara karşısında bizi gördüğü her yerde, ‘Neredesin Erbakan hocam’ diyerek boynumuza sarılmaktadır.”

İKİ TİP SİYASET VAR

Ülkede iki tip siyaset anlayışı olduğunu belirtip vizyon ve komisyon siyasetini, “Yatlarda sefa sürmek, lüks araçlardan inmemek, ihaleler kovalamak üzerine kurulan bu siyaseti takip edenler, hem kendisini hem de yandaşlarını zengin ederler. Bu yolun takipçileri Siyonizm ve onun işbirlikçileridir”; misyon siyasetini, “Güçlüyü haklı değil, haklıyı güçlü yapan siyaset biçimi budur. Bu siyaseti takip edenler sömürmezler, adil paylaşım yaparlar. Bu yolun takipçileri de milli görüşçülerdir” diyen Aras şöyle devam etti:

MİLLİ GÖRÜŞ İLE MÜMKÜN

“Vizyon ve komisyon siyasetini güden Siyonizm kendisi lüks içinde yaşarken, kerpiç evlerde yaşayanların üzerlerine bomba yağdırmaktadır. Çünkü menfaati bunu gerektiriyor.Misyon siyaseti ise menfaati değil hakkı esas alır. Bu yüzden bütün dünyanın petrolünü milli görüşçülere verseler bir tek mazlumun tek tüyünü koparmazlar. İşte bu yüzden dünyanın kurtuluşu da memurun, işçinin, emeklinin kurtuluşu ancak milli görüşçülerin iktidarı ile mümkündür. Yeniden refah partisinin iktidarı ile mümkündür.

SONUÇ DEĞİŞMEZ

Bu gün ülkeyi yönetenlerin hanımları başörtülüdür, kendileri namaz kılarlar, sarıklı cübbeli din adamları kanaat önderleri kendilerini destekliyor. Ama başaramıyorlar. Neden? Çünküİslam şekil dini değil esas dinidir. İslam şuur dinidir. İktidarın tezgâhı bozuktur. Bozuk tezgâhtan düzgün mal çıkarmak mümkün değildir. Tezgâhın başında apoletlilerde olsa, başörtülülerde olsa, sarıklılar da olsa sonuç değişmez.

ÜRETİM OLMAZSA KALKINMA OLMAZ!

Kapındaki araba ithal olur, babayiğit peşinde ömrün geçer.

Havadaki uçak ithal olur, S400, F35 kavgası bitmez.

Askerin silahı ithal olur, sıkışınca parça bulunmaz.

Ekmeklik un ithal olur, savaş olsa aç kalırsın.

Kurban bayramı gelir, ithal kurbanlık bulursun asıl bayramı ihraç edenler yapar.

Hatta samanı bile ithal edersin espri malzemesi olursun.

Kurtuluşun çaresi milli görüş gemisine binmektedir. Nuhun gemisi milli görüştür. Milli görüşün tek temsilcisi Yeniden Refah Partisi’dir.”

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Coşkun Kırtasiye
Yaman
dönmez
Depolama Taşıma iletme sistemi Merdiven Tırmanma Cihazı Engelli merdiven tırmanıcı Uluslararası evden eve nakliyat Adaklık lazer epilasyon Ankara evden eve nakliyat