Kılıç Elektrik
Eriş Organizasyon (Sol 3)
Ata Fırın
Yaman Teknik (Sol 6)
Tonguçlar (Sağ 1)
Dinç Mühendislik Masaüstü
kocyigit (sağ blok 3)
Naturel Piknik (Sağ 4)
Dönmez İnşaat (Sağ 5)
Mavi Köşe (Haber İçi Resim Üstü)

Eğitim

Öğretmenevlerindeki fiyat tarifesi yenilendi

Kocaeli’deki öğretmenevleri, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in açıklamasının ardından fiyat tarifelerini güncelledi. Yeni tarifeye göre öğretmenler öğretmenevlerinden daha avantajlı fiyatlardan yararlanabilecek.

25 Eylül 2022 Saat: 08:34
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.526 kez okunmuştur

Öğretmenevlerindeki fiyat tarifesi yenilendi
Öğretmenevlerindeki fiyat tarifesi yenilendi

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, geçtiğimiz günlerde öğretmenlerin öğretmenevinden yüzde 50 indirimli konaklayabileceklerini duyurmuştu. Bu açıklamanın ardından Kocaeli’deki öğretmenevleri de yeni fiyat tarifelerini belirledi. Kocaeli’de; Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel ve Körfez olmak üzere 6 öğretmenevi bulunuyor. 5 ilçede ayrı müdürlük bulunurken İzmit ve Körfez aynı müdürlükten yönetiliyor. 132 oda kapasitesi bulunan öğretmenevlerindeki yatak kapasitesi ise 317. En yüksek yatak kapasitesine 110 ile Gebze Öğretmenevine ait. En az yatak ve oda kapasitesi ise 19 yatak ve 7 oda ile Karamürsel’e ait.

FİYATLAR BELLİ OLDU
Kocaeli’deki öğretmenevlerindeki oda ve yatak ücreti şöyle; İzmit Öğretmenevinde öğretmenler için yatak ücreti 150 TL, oda ücreti 250 TL. Öğretmenler dışında kalan memurlar için yatak ücreti 300 TL, oda ücreti 200 TL. İzmit Öğretmenevinde siviller için yatak ücreti 220 TL, oda ücreti 330 TL. Körfez Öğretmenevinde öğretmenler için yatak ücreti 100 TL, oda ücreti 150 TL, öğretmen olmayan memurlar için oda ücreti 120 TL, yatak ücreti 180 TL, siviller için yatak ücreti 140 TL, oda ücreti 200 TL. İki öğretmenevinde de yemek ücreti 35 TL.

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑