Yaman Teknik (Sol 1)
Eriş Organizasyon (Sol 2)
Tonguçlar (Sağ 2)
Dönmez İnşaat (Sağ 3)
Coşkun Kırtasiye (Sağ 4)
Mavi Köşe (Haber İçi Resim Üstü)

Yaşam

Kefken Adası'nda temizlik

Kandıra Cebeci açıklarında bulunan ve Karadeniz'deki iki adadan birisi olan Kefken Adası'nda temizlik etkinliği gerçekleştirildi.

13 Mayıs 2022 Saat: 07:07
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 463 kez okunmuştur

Kefken Adasında temizlik
Kefken Adası'nda temizlik

Avrupa Çevre Ajansı (AÇA) Deniz Çöpleri İzleme Programı ve Sıfır Atık Projesi kapsamında, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı, Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV) ve Kandıra Belediyesi tarafından gerçekleştirilen farkındalık etkinliğine yoğun ilgi gösterildi.

Kandıra Cebeci açıklarında bulunan Kefken Adası'ndaki çöpler katılımcılar tarafından toplandı. Toplanan çöp ve atıklar önce ayrıştırıldı, ardından poşetlenerek değerlendirilmek üzere atık toplama merkezine gönderildi. Etkinliğe, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürü Fatih Taşdelen, Kandıra Belediye Başkan yardımcıları İsmail Akalın ve Mustafa Dursun, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve İklim Değişikliği Şube Müdürü Meriç Deniz, Kandıra Belediyesi Kültür Müdürü Mustafa Arda, Kandıra Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Mücahit Diş, Kıyı Emniyeti Müdürlüğü yetkilileri, Yavuz Sonat Güzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve belediye personeli katıldı.

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑