Kılıç Elektrik
Eriş Organizasyon (Sol 3)
Ata Fırın
Yaman Teknik (Sol 6)
Tonguçlar (Sağ 1)
Dinç Mühendislik Masaüstü
Naturel Piknik (Sağ 3)
Dönmez İnşaat (Sağ 4)

Ekonomi

Kandıra'ya 'Kent Meydanı' geliyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısının önemli gündem maddelerinden biri ise Kandıra’ya yapılması planlanan kent meydanı.

14 Kasım 2018 Saat: 13:38
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 5.336 kez okunmuştur

Kandıra'ya 'Kent Meydanı' geliyor!
Kandıra'ya 'Kent Meydanı' geliyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısı 15 Kasım Perşembe günü Leyla Atakan Kültür Merkezi Dr. Şefik Postalcıoğlu Konferans Salonunda gerçekleştirilecek. Toplantıda 110 gündem maddesi oylanarak karara bağlanacak.

30 BİN METREKARE

Meclisin önemli gündem maddelerinden biri ise Kandıra’ya yapılması planlanan kent meydanı. Kandıra eski Devlet Hastanesi alanı ve mevcut belediye binası alanının üzerine yaklaşık 30 bin metrekarelik bir alanda kent meydanı yapılması kararlaştırıldı. Bu önemli gelişmeyle ilgili hazırlanan Kandıra Kent Meydanı Projesi tamamlandı. Kandıra için büyük önem arz eden bu proje Perşembe günkü mecliste görüşülecek ve karara bağlanacak. Karar çıkmasının ardından projeyle ilgili çalışmalar başlayacak.

KANDIRA’YA KENT MEYDANI

Kandıra’ya kent meydanı geliyor. Kandıra eski Devlet hastanesi alanı ve mevcut belediye binası alanı üzerinde yaklaşık 30 bin metrekare alanda yapılması planlanan kent meydanını projesi tamamlandı. Belediye binasında üzerinde bulunacağı kent meydanı planı mecliste görüşülerek oylanacak

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑