Yaman Teknik (Sol 1)
Eriş Organizasyon (Sol 2)
Valans Enerji (Sol 3)
Yolcu Şarküteri (Sağ 1)
Tonguçlar (Sağ 2)
Dönmez İnşaat (Sağ 3)
Coşkun Kırtasiye (Sağ 4)
Mavi Köşe (Haber İçi Resim Üstü)

Ekonomi

Kandıra Gıda OSB Hızla İlerliyor

Kandıra Gıda OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Başol ve Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ı ziyaret ederek Kandıra OSB hakkında istişarelerde bulundular

29 Mayıs 2019 Saat: 00:31
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 2.461 kez okunmuştur

Kandıra Gıda OSB Hızla İlerliyor
Kandıra Gıda OSB Hızla İlerliyor

Kandıra Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Projesi ile ilgili ilk hazırlıklara yaklaşık 10 yıl önce başlanmıştı. OSB’nin hayata geçirilmesi adına tüm engeller kalkarak, geçtiğimiz aylarda alt yapı çalışmaları başlamıştı. Kandıra halkının sabırsızlıkla beklediği OSB çalışmalarının hızla ilerlemesi bölge halkına da moral oldu.

‘HIZLA İLERLİYOR’

İlçede uzun yıllar verilen çabanın sonucunda tarım ve turizm potansiyelinin yüksek olduğu Kandıra’da çalışmaların meyve verdiğini dile getiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın;“Halkın biran önce yapılmasını beklediği, ürünlerini satarak aynı zamanda gençlerin iş ortamının oluşmasına katkı sağlayacak Gıda Organize Sanayi Bölgesi çalışmalarını yakından takip ediyorum, bölgemiz çok hızlı bir şekilde ilerliyor” dedi.

TAKİPÇİSİYİZ
Başkan Turan ise “Yaklaşık 2 bin metrekarelik alana kurulacak Kandıra Gıda Organize Sanayi Bölgesinde 9 bin kişiye yakın istidam imkanı oluşacak. Bu da Kandıra’mız için büyük bir gelişme olacak. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tahir Büyükakın’ın destekleriyle, Organize Sanayi Bölgesi Başkanımız Mehmet Başol ve yönetim kurulumuz ile birlikte OSB’nin takipçisiyiz’’dedi.

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑