Yaman Teknik (Sol 1)
Eriş Organizasyon (Sol 2)
Valans Enerji (Sol 3)
Yolcu Şarküteri (Sağ 1)
Tonguçlar (Sağ 2)
Dönmez İnşaat (Sağ 3)
Coşkun Kırtasiye (Sağ 4)
Mavi Köşe (Haber İçi Resim Üstü)

Yaşam

Jandarma Kandıra'da kaçak balık ağı topladı

Avlanmanın dönem itibariyle yasak olduğu Kandıra Namazgâh Barajında, Jandarma vatandaşlar ile birlikte ağ atıp kaçak avlananlara yönelik operasyon düzenliyor.

23 Nisan 2021 Saat: 04:38
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.387 kez okunmuştur

Jandarma Kandırada kaçak balık ağı topladı
Jandarma Kandıra'da kaçak balık ağı topladı

Kandıra Namazgâh Barajı ve Arıklar Göletinde, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından, iç sularda kullanılması yasak olan balık ağı atıldığına dair yapılan ihbarlar ve gazetemizde yer alan haberler üzerine, jandarma ekipleri, gönüllü vatandaşlar ile birlikte, birbiri ardına operasyonlar düzenledi.

Geçtiğimiz günlerde KAMADER( Kocaeli Sportif Amatör Olta Balıkçıları ve Doğal Hayatı Koruma Derneği)üyelerince yapılan tespit üzerine Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü ekipleriyle birlikte yapılan denetimler ile toplanan ağların ardından, yine KAMADER üyeleri ile Jandarma ekipleri, göl genelinde ve Baraj çevresinde kaçak olarak ağ atıp avlanan kişiler yönelik denetimlerde bulundu.

Yapılan her ihbarı değerlendiren Jandarma ekipleri ile gönüllü vatandaşlar, Baraja ve Arıklar göletine atılmış çok sayıda ağı toplarken, ağlara takılmış olan yine yüzlerce balık baraja geri salındı. Öte yandan bölge sakinleri ve KAMADER üyeleri, yavrulama dönemindeki balıkların bu şekilde katledilmesine müsaade etmeyeceklerini gönüllü olarak denetimlerine devam edeceklerini ifade ederek, Jandarma’ya da yaptıkları her ihbarı değerlendirdikleri için teşekkür etti

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑