Yaman Teknik (Sol 2)
Eriş Organizasyon (Sol 3)
Tonguçlar (Sağ 2)
Dönmez İnşaat (Sağ 3)
Coşkun Kırtasiye (Sağ 4)
Mavi Köşe (Haber İçi Resim Üstü)

Kocaeli

İşte DSP’nin yeni yönetimi

DSP’de Hayati Özzeren’in istifası ile boşalan il başkanlığı görevine getirilen Halil Dedeoğlu’nun yönetim listesi kesinleşti. Parti mayıs veya haziranda.

20 Mart 2016 Saat: 12:26
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 3.520 kez okunmuştur

İşte DSP’nin yeni yönetimi
İşte DSP’nin yeni yönetimi
Demokratik Sol Parti (DSP)’nin Hayati Özzeren başkanlığındaki eski il yönetimi ve Kadın Kolları Genel Başkanı Meral Uçarı 2 Mart’ta görevlerini bırakmıştı. Genel merkez ile aralarında bulunan sorunlar sebebiyle bu kararı alan Özzeren ve Uçarı, yıllardır emek verdikleri partilerinden de istifa etmişlerdi. Ses getiren toplu istifanın ardından DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ve Örgüt Kurulu Başkanı Ercan Akpınar, Kocaeli örgütünü yeniden kurmak için harekete geçti.

 

LİSTE ONAYLANDI

Genel merkezde yapılan görüşmelerin ardından il başkanlığına Halim Dedeoğlu’nun atandığı, yeni yönetim kurulunu belirlemek için yetkinin kendisine verildiği bildirildi. Kendi yönetimini kuran Dedeoğlu’nun listesi belli oldu. Akpınar tarafından onaylanan listede şaşırtıcı isimler bulunuyor.

 

“15 KİŞİ YETERLİ”

Geçtiğimiz günlerde gazetemize demeç veren Halim Dedeoğlu, “Genel başkanımız ve örgüt kurulu başkanımızın isteği üzerine görevi üstlendim ve yönetimimi kurdum. 15 kişilik yönetim kurulu birkaç gün önce tamamlanarak genel merkeze gönderildi. Daha fazla kişi de olabilirdi ancak ben 15 kişinin yeterli olacağını düşündüm” dedi.

 

“MAYIS VEYA HAZİRANDA KONGRE”

Dedeoğlu, “Genel merkezden onay geldikten sonra düzenleyeceğim basın toplantısında tüm arkadaşlarımı kamuoyuna tanıtacağım. Yönetimimle göreve başladıktan sonra ilk olarak ilçe örgütlerini kuracağız. Ardından da mayıs veya haziran ayında olağanüstü kongre yapmayı planlıyoruz” demişti. Hilal GÜDÜCÜ

 

DSP’NİN YENİ İL YÖNETİMİ

Halim Dedeoğlu (Başkan)

Abdurrahman Özşentürk

Hüseyin Tuluç

Hüseyin Gazi Kaygusuz

Gönül Vursal

Burhan Gülkan

Çetin Çavuş

Şengül Karlıkaya

Ali Bekil

Numan Gülşah

Bülent Nas

Yasin Koçak

Remzi Gönül

İbrahim Ekşi

Sinan Gürbüz

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑