Yaman Teknik (Sol 1)
Eriş Organizasyon (Sol 2)
Valans Enerji (Sol 3)
Tonguçlar (Sağ 2)
Dönmez İnşaat (Sağ 3)
Coşkun Kırtasiye (Sağ 4)
Mavi Köşe (Haber İçi Resim Üstü)

Yaşam

Emiroğlu’ndan KOGACE'ye özel hediye

Sakarya Vali Yardımcısı Ersin Emiroğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kocaeli'ye gelerek, gazetecilerin gününü kutlayıp el emeği ile yaptığı resim çalışmasını KOGACE’ye armağan etti.

11 Ocak 2022 Saat: 10:45
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 328 kez okunmuştur

Emiroğlu’ndan KOGACEye özel hediye
Emiroğlu’ndan KOGACE'ye özel hediye

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kocaeli Gazeteciler Cemiyetini ziyarete gelen Sakarya Vali Yardımcısı Ersin Emiroğlu, kendi yaptığı özel ve ilk resmini hediye etti.

KOCAELİ BASININA SÜRPRİZ
Geçmiş yıllarda İzmit Kaymakamlığı görevini yürüten ve şu anda Sakarya Vali Yardımcılığı görevini yürüten Emiroğlu, Kocaeli Basını ile diyalogunu hiç koparmadı. Yıllarca hobi olarak yakma sanatıyla yaptığı resimleri sadece sosyal medyada paylaşan Emiroğlu, ilk eserini KOGACE'ye armağan ederek, Kocaeli Basınını onurlandırdı.

ÇALIŞMALARIMI KİMSEYE VERMEZDİM
Gerçekleştirdiği ziyarette kısa bir konuşma yapan Sakarya Vali Yardımcısı Ersin Emiroğlu, "Ben daha önceden de resim yapıyordum, beni sosyal medyadan takip edenler bilir. Ben dışarıya ilk kez bir hediye yapıyorum. Hiç yapmadım benim için çok kıymetlidir. Ben yaptığım çalışmaları kimseye vermezdim. Ama bu ilki de cemiyet üyeniz Burcu Nazlı sayesinde gerçekleştirdim. Kendisine çok teşekkür ederim. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü en içten dileklerimle kutluyorum" dedi.

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑