Yaman Teknik (Sol 2)
Eriş Organizasyon (Sol 3)
Naturel Piknik (Sol 4)
Tonguçlar (Sağ 2)
Dönmez İnşaat (Sağ 3)
Coşkun Kırtasiye (Sağ 4)
Mavi Köşe (Haber İçi Resim Üstü)

Yaşam

Büyükşehir’den 5 dakikalık meclis

Büyükşehir Belediyesi ekim ayı meclis toplantısının ikinci oturumunda 18 gündem maddesi 5 dakikada görüşülerek karara bağlandı. Uzun zamandan sonra ilk kez belediye meclisi kısa ve tartışmasız geçti.

21 Eylül 2022 Saat: 08:00
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 419 kez okunmuştur

Büyükşehir’den 5 dakikalık meclis
Büyükşehir’den 5 dakikalık meclis

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eylül ayı meclis toplantısının ikinci oturumu Kocaeli Kongre Merkezinde yapıldı. 18 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın başkanlık etti. Büyükşehir meclisinde uzun zamandan sonra ilk kez meclis kısa sürdü. 5 dakikada 18 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı ve meclis bitti.

İKİ MADDEYE MUHALEFET
Meclis gündemlerinde sadece iki maddeye CHP muhalefet şerhi koydu. Mecliste 30 BMC aracın Ulaşımpark’a devredilmesine CHP Grubu şirketlerin denetlenmemesi gerekçesi ile muhalefet şerhi koydu. Başiskele Belediyesi'nin arsa satışı ile ek ödenek oluşturmasına CHP grubu muhalefet şerhi koydu. 19 milyonluk ek bütçe belirlenen arsa satışları ile elde edileceği için ilçe belediyesinde de muhalefet şerhi koyan CHP, büyükşehir meclisinde de kararını sürdürdü. Gündemlerin ardından ekim ayı meclisinin 11 Ekim Salı günü saat 15.00’te yapılmasına karar verildi.

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑