Kılıç Elektrik
Eriş Organizasyon (Sol 3)
Ata Fırın
Yaman Teknik (Sol 5)
Tonguçlar (Sağ 1)
Bambi Yatak (Sağ 2)
Naturel Piknik (Sağ 3)
Dönmez İnşaat (Sağ 4)
Mavi Köşe (Haber İçi Resim Üstü)

Yaşam

Adnan Dursun, kızını evlendirdi

Kandıra’nın tanınan ve sevilen iş adamlarından Kerpe Mahallesi Muhtarı Adnan Dursun kızı Gülsüm Dursun, Engin Arkçı ile hayatını birleştirdi.

25 Eylül 2023 Saat: 05:36
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 2.333 kez okunmuştur

Adnan Dursun, kızını evlendirdi
Adnan Dursun, kızını evlendirdi

Kandıra’nın tanınmış iş adamlarından Kerpe Kaptan Restaurant'in sahiplerinden Kerpe Mahallesi Muhtarı Adnan Dursun ve Hanife Dursun çiftinin biricik kızları Gülsüm Dursun ile  Engin Arkçı, görkemli bir düğün cemiyeti ile dünya evine girdi. Çiftin kına gecesi Kandıra Namazgâh Kültür Merkezi’nde düğün törenleri ise Kandıra Eriş Tesisleri'nde gerçekleşti. Cemiyetlere her iki ailenin yakın dost ve akrabaları yoğun katılım sağlayarak genç çifti tebrik etti.

NİKAHI BAŞKAN TURAN KIYDI
Çiftin nikahını Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan kıyarken, Kandıra Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, çiftin nikah şahitliğini yaptı. Alkışlar eşliğinde ilk danslarını yapan genç çiftin mutluluğu yüzlerine yansırken, her iki ailenin yakınları genç çifti takı yağmuruna tuttu. Evlatlarının mürüvvetini görmenin mutluluğunu yaşayan Dursun ve Arkçı aileleri, gece boyunca davetlilerle yakından ilgilendi. Gülsüm ve Engin çifti, bu özel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm sevdiklerine teşekkür etti.

Kandıra'nın Sesi genel yayın yönetmeni, Kocaeli gazeteciler Cemiyeti denetleme kurulu başkanı Ünal Cankurt cemiyete katılarak Adnan Dursun ve Hanife Dursun çiftinin biricik kızları Gülsüm Dursun ile  Engin Arkçı tebrik etti.

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑