Kılıç Elektrik
Eriş Organizasyon (Sol 3)
Ata Fırın
Yaman Teknik (Sol 6)
Tonguçlar (Sağ 1)
Dinç Mühendislik Masaüstü
kocyigit (sağ blok 3)
Naturel Piknik (Sağ 4)
Dönmez İnşaat (Sağ 5)

Yaşam

2 yaşındaki Melisa’ya Umut Işığı Olabilirsiniz!

Kandıra Orhan Mahallesi'nde ikamet eden Yarka çiftinin 2 yaşındaki kızları Melisa Yarka, Spinal Musküler Atrofi hastalığı ile mücadele ediyor. Bir yıldır kızlarının tedavisi için çabalayan aile ise kendilerine uzanacak yardım elin bekliyor

16 Kasım 2023 Saat: 18:42
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.632 kez okunmuştur

2 yaşındaki Melisa’ya Umut Işığı Olabilirsiniz!
2 yaşındaki Melisa’ya Umut Işığı Olabilirsiniz!

Kandıra’da oturan Nurcan ve Kerem Yarka çiftinin kızları Melisa Yarka yaklaşık bir yıl önce kaldırıldığı hastanede çocuklarda görülen kas hastalığı olarak bilinen Spinal Musküler Atrofi teşhisi konuldu. Henüz 2 yaşında Melisa yarka, bir yıldır tedavi görüyor. İş makinesi operatörü Kerem Yarka, kızını hayatta tutmak için varını yoğunu harcadı ancak elinde avucundan bir şey kalmadı.

GÜLEN YÜZÜ SOLMASIN!

Aile şimdi kızlarına yardım elini uzatacak yardımseverlerden yardım bekliyor. Yarka ailesi çocuklarının tedavisinin Dubai'de yaptırılması için randevu talebinde bulunurken, oradan gelecek bir yanıt bekliyor. Henüz iki yaşında olan Melisa Yarka’nın ailesi kızlarını Dubai'de bulunan özel bir hastanede tedavisinin yapılmasını istiyor ancak ilaç tedavisi 53 milyon liranın üzerinde… Yardım için yasal izin alındıktan sonra 53 milyarın %38'inin toplandı. Gözyaşlı aile çocuklarının hayatta kalması için geri kalan paranın toplanması İçin herkese yardım çağrısında bulunuyor.
2 yaşındaki Melisa Yarka’ya Yardım etmek isteyen yardımsever vatandaşlar babası Kerem Yarka'ya 0542 841 08 65 telefonla ulaşabilir.

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑