Logonun alti
Hbaer İhbar
levet gödek

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.


KOCAELİ Hava Durumu

KOCAELİ KOCAELİ

Yaşam

Erdoğan: Cumartesi yeni müjdeler vereceğim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM'deki AK Parti Grup Toplantısı'nda "İnşallah Cumartesi günü Fatih sondaj gemimize gidip, çalışmaları bizzat görecek hem de yeni rezerv miktarını açıklayacağız." ifadelerini ku

15 Ekim 2020 Saat: 00:10
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 1.824 kez okunmuştur

Erdoğan: Cumartesi yeni müjdeler vereceğim
Erdoğan: Cumartesi yeni müjdeler vereceğim

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

-Bu salondaki son toplantımızı 11 Mart'ta yapmıştık. Yaklaşık 7 ay sonra yine sizlerle olmanın memnuniyeti içindeyim.

-Milletvekillerimiz, yasama görevlerinin yanı sıra milletimizle en kuvvetli bağa sahip görevlilerdir. Milletimizin vekillere yaptığı talepleri hassasiyetle yaklaşılması konusunda sık sık uyarılarda bulunuyoruz.

-29 Temmuz gününe kadar 233 birleşimdeki 995 oturumda 27'si kanun, 40'ı sözleşme olmak üzere 67 düzenleme Meclis'imizde kabul edildi.

- Yeni dönemde de bizi çok önemli bir gündem bekliyor. Geçen dönemden devralınan işler ve yeni düzenlemelerle ilgili kapsamlı bir çalışma yapıldı.

-Kanun hazırlıklarını titizlikle takip ediyoruz.

-Vekillerimizden gelen tüm talepleri değerlendiriyor, mümkün olduğunca olumlu şekilde değerlendiriyoruz.

-TBMM kurucu vasfı ve zengin temsil yelpazesi ile ülkemizi temsil ediyor.

-Ülkemize karşı meydan okumalarda meclisimizi hep yanımızda bulduk. Hep birlikte kardeşliğimizi muhafaza ederek bir bir engelleri hep aştık.

-Yeni yasama döneminin dolu dolu geçeceği şimdiden anlaşılıyor. Milletimizin taleplerini bir bir yerine getirmekte kararlıyız.

-Meclis'in yeni yasama yılını en verimli şekilde geçireceğiz. Cumhur İttifakı'na ve Sayın Bahçeli'ye şükranlarımı sunuyorum.

-Meclisimizin tatilde olduğu aylarda çalışmalarımızı kesintisiz devam ettirdik.

-Özellikle Doğu Akdeniz, Libya Azerbaycan gibi kriz bölgelerinde sık sık diplomatik temaslarda bulundu. Suriye konusunda geri adım atmayacağımız her platformda dile getirdik.

-Yeni sondajlar için Akdeniz'e açılan gemilerimiz görevine yeniden döndü. Avrupa Birliği ve NATO'daki görüşmelerde tutarsız davranan Yunanistan'a sahada cevap vermeye devam edeceğiz.

KARADENİZ'DE YENİ MÜJDE
Doğu Akdeniz'de ülkemizin ve Kıbrıs Türklerinin haklarını gözetmeyen hiçbir planın hayata geçme imkanı olmadığını ortaya koyduğumuz sağlam duruşla herkese gösterdik. Yavuz gemimizin güvenliğini donanmamız sağlıyor. Oruç Reis sismik araştırma gemimiz de yeniden Akdeniz'deki görevine döndü. Barbaros Akdeniz'deki çalışmalarına devam ediyor. AB ve NATO platformlarındaki sözlerini tutmayan Yunanistan ve Kıbrıs Rum kesimine hak ettikleri cevapları sahada vermeyi sürdüreceğiz. Kanuni bakım çalışmalarının bitmesinin ardından Karadeniz'deki görevi için yola çıkacak. Kanuni gemimizin faaliyetlerinden de inşallah müjdeli haberler bekliyoruz. Fatih'in keşfettiği doğalgaz haberi milletimizi sevince boğmuştur.

YENİ REZERV MİKATARI
İnşallah cumartesi günü Fatih sondaj gemimize giderek çalışmaları yerinde inceleyerek yeni rezerv miktarını açıklayacağız. Ülkenin çıkarları ile alakalı konularda muhalefetten biraz vicdan bekliyorum. Muhalefetten konuşanların hezeyan noktasına ulaşan açıklamalarına gerekli cevap veriliyor. Cumhur İttifakı'nın kaderiyle ülkemizin kaderi artık birleşmiştir. Geniş kapsamlı bir anlayışla teşkilatlarımızı oluşturmalıyız. Türk Tabipler Birliği başta olmak üzere, ne zamandan beri teröre destek verenler bu kuruluşların başına geçebiliyor. Sağlıkta attığımız adımlar ortada. En başarılı olduğumuz alan sağlık.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Yaman
Bebek fındık
Coşkun Kırtasiye
dönmez
Depolama Taşıma iletme sistemi Merdiven Tırmanma Cihazı Engelli merdiven tırmanıcı Uluslararası evden eve nakliyat Adaklık lazer epilasyon Ankara evden eve nakliyat