Kılıç Elektrik
Eriş Organizasyon (Sol 3)
Ata Fırın
Yaman Teknik (Sol 6)
Tonguçlar (Sağ 1)
Dinç Mühendislik Masaüstü
kocyigit (sağ blok 3)
Naturel Piknik (Sağ 4)
Dönmez İnşaat (Sağ 5)

Yaşam

SP’li Bitmez, Kandıra’da oda ve STK temsilcileriyle buluştu

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez; Kandıra İlçe Başkanlığının düzenlediği programa katıldı.

20 Eylül 2023 Saat: 07:35
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 790 kez okunmuştur

SP’li Bitmez, Kandıra’da oda ve STK temsilcileriyle buluştu
SP’li Bitmez, Kandıra’da oda ve STK temsilcileriyle buluştu

Kandıra’da bulunan odaların başkan ve STK temsilcileriyle yapılan toplantıda talepler alındı, sorunlar öğrenildi. Kalabalık katılımın olduğu toplantıda konuşan SP Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez, şunları söyledi: “Bizler Saadet Partisi olarak, Kocaeli’mizi ve tüm ilçelerimizi gezip sorunları ve çözüm yollarını konuşup ortak akılla hareket edip, insanımıza hizmet etme gayretindeyiz. Bugün Kandıra’mızdayız. Siz değerli Oda Başkanlarımız ve Sivil Toplum Kuruluşlarımız ile bir araya gelip, Kandıra’mızı, Kandıra’da yaşayan vatandaşlarımızın sıkıntılarını ve çözüm yollarını konuşacağız.

SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN GAYRET GÖSTERECEĞİZ
Kandıra’nın kangren haline gelen sorunlarını meclise taşıyıp, çözümü için mücadele edeceğiz. Kandıra’mızın tarımsal kalkınma konusundaki eksikleri, çalışma ve istihdam alanında yaşadığı sıkıntılar buna bağlı nüfusunun azalması, bölgemizdeki üniversitemizin Ziraat bölümünün olmaması, fındık üreticilerimizin girdi maliyetlerinin artmasına karşı fındık fiyatlarının üreticimizi memnun etmemesi ve Gıda OSB sürecinin oldukça uzaması, tarım arazilerinin satışı ve kullanım şartları konusundaki hususları ayrıntılı bir şekilde değerlendirerek çözüm yollarını hep birlikte arayacağız.”

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑