Kılıç Elektrik
Eriş Organizasyon (Sol 3)
Ata Fırın
Yaman Teknik (Sol 6)
Tonguçlar (Sağ 1)
Dinç Mühendislik Masaüstü
Naturel Piknik (Sağ 3)
Dönmez İnşaat (Sağ 4)

Kültür

Mustafa Kandıralı Klarnet Yarışması başlıyor

‘Sanat kenti İzmit’ sloganıyla çalışmalarına devam eden İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Kocaeli’nin dünya çapındaki gururu klarnet virtüözü Mustafa Kandıralı’yı tanıtmak ve anısını yaşatmak için klarnet yarışması düzenliyor

21 Aralık 2022 Saat: 06:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 759 kez okunmuştur

Mustafa Kandıralı Klarnet Yarışması başlıyor
Mustafa Kandıralı Klarnet Yarışması başlıyor

‘Sanat kenti İzmit’ sloganıyla çalışmalarına devam eden İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Kocaeli’nin dünya çapındaki gururu klarnet virtüözü Mustafa Kandıralı’yı tanıtmak ve anısını yaşatmak için klarnet yarışması düzenliyor. 1.Uluslararası Mustafa Kandıralı Klarnet yarışması 22 – 26 Aralık tarihleri arasında İzmit Belediyesi Sanat Akademisinde gerçekleştirilecek.

Ön elemeyi geçen 17 kişi yarışmada yeteneklerini sergileyecek. Yarışmanın jüri başkanlığını İzmit Belediyesi Sanat Akademisi Kültür Sanat Danışmanı Prof. Dr. Cihat Aşkın üstlenirken diğer jüri üyeleri Serkan Çağrı, Ecesu Sertesen, Ünsal Çeliksu ve Prof. Kurt Schmid olacak. 26 Aralık 2022 Pazartesi günü ise final aşaması gerçekleştirilecek. Sonuçların açıklanmasının ardından da 27 Aralık 2022 Salı günü saat 18.00’da Yunus Emre Kültür Merkezinde gala konseri ve ödül töreni gerçekleştirilecek.

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑