Yaman Teknik (Sol 1)
Eriş Organizasyon (Sol 2)
Naturel Piknik (Sol 3)
Tonguçlar (Sağ 2)
Dönmez İnşaat (Sağ 3)
Coşkun Kırtasiye (Sağ 4)
Mavi Köşe (Haber İçi Resim Üstü)

Siyaset

Memleket Kandıra'da dertleri ilk ağızdan dinledi

Memleket Partisi Kocaeli İl Başkanı Murat Erinç ve beraberinde ki heyet geçtiğimiz hafta Kandıra'yı ziyaret edip esnaf ve vatandaşları dinledi.

20 Haziran 2022 Saat: 05:11
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 955 kez okunmuştur

Memleket Kandırada dertleri ilk ağızdan dinledi
Memleket Kandıra'da dertleri ilk ağızdan dinledi

Memleket Partisi Kocaeli İl Örgütü, esnafların sesini duyurmak için geçtiğimiz hafta yoğun bir tempo ile birçok ziyaret gerçekleştirdi. İl Başkanı Erinç ve beraberinde ki heyet Kandıra'yı ziyaret edip esnaf ve vatandaşları dinledi.  Memleket Partisi İl Başkanı Erinç, il yöneticileri, İlçe Başkanları ve ilçe yöneticileri ilçelerde esnafı ziyaret ederek yaşadıkları sıkıntıları ilk ağızdan dinledi.

Ziyaretler sonrasında gözlemlerini aktaran İl Başkanı Murat Erinç, önce vatandaşı dinleyip anlayıp sonrasında nasıl çözüleceğini aktardıklarına değinirken “Bizler vatandaşımızın ve esnafımızın tüm sorunlarını dertlerini dinleyip onlara çözüm sunuyoruz. Bu zamana kadar çok konuştular ama fayda gören yok, tencere kaynamıyor artık diyenlerin sayısı çoğaldı. Esnaftan bize güzel bir teveccüh var bizlerde buna layık olmaya çalışıyoruz. Her girdiğimiz işletmede uzun uzun dinleyip konuşuyoruz. Herkesle uzun uzun sohbet ediyor iyice anlıyoruz.

Yani biz gerçekten memleketimiz için faydalı olmak istiyor ve bundan dolayı hiçbir esnafla görüşmemizi kısa kesmiyoruz. İşin şovunda değil dert kısmındayız, çünkü bizlerde rahatsız oluyoruz bu durumdan. Hepimiz bu memleketin çocuklarıyız, elimizden gelen ne varsa onu yapma gayretinde sonuna kadar ilerleyeceğiz. Bizimkisi memleket sevdası, çabamız uğraşımız hepimiz için. Memleket gelecek dertler bitecek inşallah az daha sabır diyoruz” dedi.

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑