Kılıç Elektrik
Eriş Organizasyon (Sol 3)
Ata Fırın
Yaman Teknik (Sol 5)
Tonguçlar (Sağ 1)
Bambi Yatak (Sağ 2)
Naturel Piknik (Sağ 3)
Dönmez İnşaat (Sağ 4)
Mavi Köşe (Haber İçi Resim Üstü)

Kültür

Kandıra'da hayvan dostu imam! Fenomen oldu

Kandıra Kabaklar Köyü'nde cami imamlığı görevini yürüten Fatih Yılmaz, kuş gözlemciliği ve hayvanları koruma adına yaptığı projelerle farkındalık oluşturmayı amaçlıyor

16 Şubat 2022 Saat: 02:40
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 2.785 kez okunmuştur

Kandırada hayvan dostu imam! Fenomen oldu
Kandıra'da hayvan dostu imam! Fenomen oldu

Kandıra'da cami imamlığı yapan Fatih Yılmaz, bilinen imamların ötesinde, farklı bir imam. Kısa film çeken, kuş gözlemcisi, fotoğrafçı, çektiği fotoğraflarla ödül alan bir imam olur mu demeyin. Çünkü Kandıra'da imamlık yapan Fatih Yılmaz, tam olarak böyle biri.

Doğa ve Yaban Hayatı Fotoğrafçısı Alper Tüydeş'in sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımın ardından adı sosyal medyada hızla yayılmaya başlayan Fatih Yılmaz, fenomen oldu. Kandıra Kabaklar Köyü'nde cami imamlığı görevini yürüten Fatih Yılmaz ile ilgili anılarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Alper Tüydeş, bu ilginç imamla ilgili yaptığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Sizi Fatih ile tanıştırayım. Kandıra’da cami imamı. Ama bilinen imamlardan çok farklı. Öncelikle kuş gözlemcisi ve fotoğrafçısı. Oluklu kertenkeleleri yılan sanıp öldürmesinler diye köy meydanına afiş asmışlığı var. Sokak köpekleriyle ilgi kısa filmi var.

Karacabey görevinde tanıştık kendisiyle. Bu tanışma onun fotoğrafa olan merakının kuşlara yönelmesine vesile oldu. Çok güzel kayıtlar aldı. Birlikte çok kamuflaja girip kuş çekmişliğimiz var. Hatta Kocaeli’de çektiği kuş fotoğrafı ile ödül bile aldı.

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑