Kılıç Elektrik
Eriş Organizasyon (Sol 3)
Ata Fırın
Yaman Teknik (Sol 5)
Tonguçlar (Sağ 1)
Bambi Yatak (Sağ 2)
Naturel Piknik (Sağ 3)
Dönmez İnşaat (Sağ 4)
Mavi Köşe (Haber İçi Resim Üstü)

Yaşam

Kandıra’da 350 kiloluk camgöz köpek balığı yakaladı

Gölcük’te balıkçılık yapan Murat Şahin, Kandıra Kefken açıklarında, 350 kilo ağırlığında, 3,5 metre boyunda 'camgöz köpek balığı' yakaladı.

19 Eylül 2022 Saat: 09:20
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.473 kez okunmuştur

Kandıra’da 350 kiloluk camgöz köpek balığı yakaladı
Kandıra’da 350 kiloluk camgöz köpek balığı yakaladı

Gölcük’te yaklaşık 30 yıldır balıkçılık yapan Murat Şahin dün gece, Kocaeli'nin Karadeniz'e kıyısı olan ilçesi Kandıra'nın Kefken açıklarında palamut avına çıktı. Kıyıdan bir süre ilerledikten sonra ava başlayan Şahin, ağa büyük bir cisim takıldığını fark etti. Teknede bulunan kişilerin yardımıyla 1 saatlik uğraşın ardından ağa takılan balığı çıkaran Şahin, yaklaşık 3,5 metre uzunluğunda, 350 kilo ağırlığında camgöz köpek balığı avladığını gördü.

Balığı iş yerinde sergileyen Şahin, "Dün gece palamut avlamak için denize açıldık. Daha sonra ağımıza kocaman bir kütlenin takıldığını hissettik. Baktık ki kocaman bir camgöz var. Yaklaşık 350 kilo civarında 3,5 metre boyunda bir balık yakaladık. Karadeniz Kefken açıklarında yakaladık biz bu balığı dışarı çıkarmak çok zor oldu. Yaklaşık 1 saat boyunca uğraştırdı bizi ama sonunda başardık" dedi.

Yakaladıkları balığın müşterilerin ilgisini çektiğini belirten Şahin, "Balığı getirip dükkanımıza astık, gelen müşterilerin çok ilgisini çekiyor vatandaşlarımıza gösteriyoruz. Bazıları fotoğraf bile çektiriyor, Gelen insanların neredeyse tamamı daha önce bu büyüklükte bir camgöz köpek balığı görmediğini söylüyor" diye konuştu.

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑