Kılıç Elektrik
Eriş Organizasyon (Sol 3)
Ata Fırın
Yaman Teknik (Sol 6)
Tonguçlar (Sağ 1)
Dinç Mühendislik Masaüstü
Naturel Piknik (Sağ 3)
Dönmez İnşaat (Sağ 4)

Yaşam

İSU’dan personele bin 404 saatlik eğitim

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde içme suyu ihtiyacını karşılamaktan sorumlu kurumu olan İSU Genel Müdürlüğü, 2022 yılı kurum içi eğitimlerle personeline bin 404 saat kurs verdi.

21 Ocak 2023 Saat: 17:35
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.351 kez okunmuştur

İSU’dan personele bin 404 saatlik eğitim
İSU’dan personele bin 404 saatlik eğitim

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, il genelinde kesintisiz içme suyu ihtiyacını karşılayarak modern altyapı ile işletmecilik faaliyetlerini sürdürüyor. Hizmeti yürüten personelin gelişimini sağlamak için kurum içi eğitimler düzenleyen İSU Genel Müdürlüğü, ayrıca örnek uygulamalar ile birlikte bilgi ve tecrübesini üniversitelerde paylaşıyor.

142 KONUDA EĞİTİMLER VERİLDİ
Kocaeli genelinde yatırımlarına hız kesmeden devam eden İSU Genel Müdürlüğü, vatandaşlara kaliteli hizmet sunmak için 1826 personel ile hizmet veriyor. 2022 yılı eğitim programı kapsamında personelin yetkinliğini arttırmak için kişisel gelişim, kurumsal öğrenme kültürü bilgi işlem yazılım uygulamaları, mevzuat başlıklarında toplam 142 ayrı konuda eğitimler verildi.

BİN 404 SAAT EĞİTİM VERİLDİ
Uzman personel tarafından verilen eğitimler, çalışanların hayat boyu öğrenme anlayışıyla öğrenen organizasyon olma vizyonuyla planlanıyor. 2022 yılı eğitim programı kapsamında 142 eğitim konusunda düzenlenen 385 programla toplamda 1404 saat eğitim verildi. Eğitimlere 5 bin 231 personel katılım sağladı. Verilen eğitimlerde kişi başına düşen eğitim saati 7,4 saat olarak gerçekleşerek eğitim personel saati toplamda 13 bin 500 oldu. Empatik iletişim, kurumsal stratejik vizyon, kadına şiddetle mücadele, afete hazırlık, sıfır atık yönetimi kurum personelinin tamamına verilen eğitimler oldu.

KOCAELİ VE SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İLE TECRÜBE PAYLAŞIMI
Örnek yatırımları teknolojik altyapısı ile birlikte Türkiye’de öncü kurumlardan olan İSU Genel Müdürlüğü, örnek uygulamaları ile bilgi ve tecrübelerini Kocaeli Üniversitesi ve Sakarya Üniversitesi’nde verdiği seminerlerle öğrencilerle paylaştı. İSU, 2023 yılı içerisinde de idari, teknik ve mevzuat eğitimleriyle personele yönelik eğitimlerini sürdürecek.

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑