Yaman Teknik (Sol 2)
Eriş Organizasyon (Sol 3)
Ata Fırın
Tonguçlar (Sağ 2)
Dönmez İnşaat (Sağ 3)
Bambi Yatak (Sağ 4)
Mavi Köşe (Haber İçi Resim Üstü)

Siyaset

Hurşit Güneş'ten Erdoğan'a oy veren seçmene hakaret

Cumhurbaşkanı’na oy verenleri eleştiren gazeteci Şirin Payzın’ın “Anadolu insanı 'Bu işi çözerse, Erdoğan çözer' diyor” ifadelerine, CHP'li Hurşit Güneş hakaretle karşılık verdi.

19 Mayıs 2023 Saat: 15:04
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.623 kez okunmuştur

Hurşit Güneşten Erdoğana oy veren seçmene hakaret
Hurşit Güneş'ten Erdoğan'a oy veren seçmene hakaret

CHP’nin kanalı olarak bilinen Halk Tv’de Şirin Payzın’ın moderatörlüğünü yaptığı “Sözüm Var” adlı yayında seçim öncesi sokak röportajları masaya yatırıldı. Programa, CHP’den bir kez daha milletvekili adayı olmak isteyen ama partisi tarafından aday gösterilmeyen CHP Kocaeli eski Milletvekili Hurşit Güneş konuk oldu.

Medyayı yandaşlıkla suçlayan Şirin Payzın, “Biz mesela sokak röportajlarında ne gördük? İnsanlar Anadolu’da TRT izliyor. Zaten medyanın yüzde 99’u yandaş. Ve onları dinliyorlar. Mecburen böyle… Havaalanlarında bile kendi kanalları açık. İşte AHaber, ASpor, ‘A’ bilmem ne? Ne kadar ‘A’ varsa, başka kanallar yaşamıyor. Dolayısıyla sokak röportajlarında hep 'Bu işi de çözerse, Erdoğan çözer' deniliyor.” dedi.

Bunun üzerine CHP'li Hurşit Güneş, “Nereden çözecek, adam cahil” yorumunu yaptı. Güneş’in hakareti sosyal medyada gündem oldu. Çoğu kullanıcı eski Dışişleri Bakanı Turan Güneş'in oğlu olan Hurşit Güneş’e “Sensin cahil” cevabını verdi.

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑