Kılıç Elektrik
Eriş Organizasyon (Sol 3)
Ata Fırın
Yaman Teknik (Sol 6)
Tonguçlar (Sağ 1)
Dinç Mühendislik Masaüstü
Naturel Piknik (Sağ 3)
Dönmez İnşaat (Sağ 4)
Mavi Köşe (Haber İçi Resim Üstü)

Sağlık

Eslem Lina Bebeye Umut Işığı Olabilirsiniz!

Kandıralı Akbaş çiftinin 3 aylık kızları Eslem Lina, SMA Tip 1 ölümcül kas hastası ile mücadele ediyor. 3 aydır kızlarının tedavisi için çabalayan aile ise kendilerine uzanacak yardım elin bekliyor

25 Kasım 2023 Saat: 22:00
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.012 kez okunmuştur

Eslem Lina Bebeye Umut Işığı Olabilirsiniz!
Eslem Lina Bebeye Umut Işığı Olabilirsiniz!

Kandıra Akçaova köyünden, Derince’de ikamet eden Salih ve Elif Akbaş çiftinin İki kız evlatlarından küçüğü olan Eslem Lina Akbaş, yaklaşık 20 günlükken kaldırıldığı Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama hastanede çocuklarda SMA Tip 1 ölümcül kas hastası teşhisi konuldu. Henüz 3 aylık olan Eslem Lina Akbaş, 2 aydır tedavi görüyor. Özel bir sektörde çalışan Salih Akbaş, kızını hayatta tutmak için varını yoğunu harcadı ancak elinde avucundan bir şey kalmadı.

Aile şimdi kızlarına yardım elini uzatacak yardımseverlerden yardım bekliyor. Akbaş ailesi çocuklarının tedavisinin Dubai'de yaptırılması için randevu talebinde bulunurken, oradan gelecek bir yanıt bekliyor. Henüz 3 aylık olan Eslem Lina Akbaş’ın ailesi kızlarını Dubai'de bulunan özel bir hastanede tedavisinin yapılmasını istiyor ancak ilaç tedavisi 52 milyon liranın üzerinde.. Yardım için yasal izin alan gözyaşlı aile çocuklarının hayatta kalması için gerekli paranın toplanması için herkese yardım çağrısında bulunuyor.
3 aylık Eslem Lina Akbaş’a Yardım etmek isteyen yardımsever vatandaşlar babası Salih Akbaş 'a 0531 558 09 43 telefon numarasıyla ulaşabilir.

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑