Yaman Teknik (Sol 1)
Kandıra Oto Galeri (Sol 2)
Valans Enerji (Sol 3)
Yolcu Şarküteri (Sağ 1)
Tonguçlar (Sağ 2)
Dönmez İnşaat (Sağ 3)
Coşkun Kırtasiye (Sağ 4)
Akme Petrol (haber içi)

Yaşam

Çakırcaali Pazar Yeri neden açılmadı?

Kandıra-İzmit yolu üzerinde bulunan Çakırcaali Köyü Pazar Yeri, geçtiğimiz yıl tamamlanmasına rağmen faaliyete açılmadı. Üreticilerin merakla beklediği iş yerleri, adeta kaderine terk edildi.

10 Eylül 2014 Saat: 11:00
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 6.692 kez okunmuştur

Çakırcaali Pazar Yeri neden açılmadı?
Çakırcaali Pazar Yeri neden açılmadı?

Kandıra-İzmit yolu üzerinde bulunan Çakırcaali Köyü mevkiinde, yöresel ürünlerin satılacağı köylü pazarı önceki yıl Kandıra Kaymakamlığı Köye Hizmet Götürme Birliği tarafından yapılmıştı. 12 adet dükkan ve otoparktan oluşan pazar yerinin geçtiğimiz yıl açılması, bu yaz sezonunda ise faaliyette olması bekleniyordu. Fakat maalesef 12 dükkân kaderine terk edildi.
NE ZAMAN KİRAYA VERİLECEK? Köye Hizmet Götürme Birliği tarafından köy ürünlerinin satılması amacıyla yapılan iş yerleri, onca masraf edilmesine rağmen bu yıl hizmete açılmadı. Bu iş yerlerinin tamamlanmasına rağmen neden açılmadığı ise ayrı bir merak konusu oldu. Bu yaz sezonu faaliyete geçemeyen Pazar yerlerinin önümüzdeki yıl açılıp açılmayacağı ise henüz netlik kazanmadı. Çakırcaali Köyü ve mahallelerinin, kendi yetiştirdiği sebze ve meyveleri, yöresel ürünlerimiz olan Kandıra yoğurdunu, karpuzu ve hindisinin satışının yapılacağı 12 dükkan ve otoparktan oluşan Pazar yerinin ne zaman kiraya verileceği üreticiler tarafından merakla bekleniyor.

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑