Yaman Teknik (Sol 1)
Eriş Organizasyon (Sol 2)
Valans Enerji (Sol 3)
Tonguçlar (Sağ 2)
Dönmez İnşaat (Sağ 3)
Coşkun Kırtasiye (Sağ 4)
Mavi Köşe (Haber İçi Resim Üstü)

Siyaset

Büyükakın ve Ellibeş'ten Büyük Birlik Partisi'ne ziyaret

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve beraberlerindeki heyet BBP il binasında İl Başkanı Remzi Kaya'yı ziyaret etti.

14 Ekim 2021 Saat: 00:37
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 240 kez okunmuştur

Büyükakın ve Ellibeşten Büyük Birlik Partisine ziyaret
Büyükakın ve Ellibeş'ten Büyük Birlik Partisi'ne ziyaret

Başkanlık makamında BBP İl Başkanı Remzi Kaya Tahir Büyükakın'a hediye takdim etti. Ziyarette ilk sözü alan BBP İl Başkanı Remzi Kaya, "Hem il başkanına hem de Tahir başkana hoş geldiniz diyorum. Kendilerini ağırlamaktan onur duyduk. Rabbim izin verirse 2023 seçimlerinde de Cumhur ittifakının adayı kendisi olacak. Aynı yolda istikamette hedefimizi sürdüreceğiz" dedi.

Daha sonra konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, "Hepimizin ortak sevdası ülkemiz, vatanımız, değerlerimiz. Bu değerler uğruna bir birlikteliğimiz var. Çoğu zaman ne kadar oy alırız diye düşünmeden ülkemizin menfaatleri karşısında dimdik durduk. Ortak önceliğimiz ülkemizin bekası. Ülkemizin üzerinde kötü senaryolar zaten düşünceler var. Bugün de var. 15 Temmuz biliyoruz ki bir darbe girişimdir. Ama ne yazık ki ana muhalefet partinin başkanı bu terör örgütünün yargılanıp ceza evine girenleri salacağım diyerek söylem de bulunuyor. Bizim için önce ülkemiz. Durmak yok yola devam" diye konuştu.

Son sözü alan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Şimdiye kadar yapmış olduğumuz çalışmaların daha da artarak devam etmesi en büyük temennimiz. Bu aslında bir beka davası. Bu daha nizami alem davası. Biz biliyoruz ki bu dünyada geçici olarak kalacağız. Geriye eserlerimiz kalacak. Bu mücadelenin şiddeti artı zaman zaman azaldı. Son dönemlerde arttığı bir sürece girdik. Gerçekten çok kaotik dışardan güdülen bir sürecin içinden geçtiğimiz ortada. Çok değişik cümleler kuruluyor. Kodları okuduğunuzda çözüyorsunuz. KHK’ların affedileceği söylemi PKK ve FETÖ’ye mesaj yollanıyor. Biz iktidar olursak sizi affedeceğiz. Bunun dili çok açık. Lafa gelince inkar ederler. FETO ile birlikte o söylemleri içinde gizli. Mavi vatana karşı söyledikleri ortada. Yeter ki biz iktidara gelelim de ne olursa olsun düşüncesindeler.

Genel Merkezlerimiz düzeyinde bundan önceki seçimlerde sağlanan ittifak devam ediyor. Ülke gündemine getirilen gündemler sadece kaos yaratmak için gündeme getirilen gündemler. Biz nizami alem davamıza devam edeceğiz. Biz diz çökmeyeceğiz. Zaman zaman hatalarımız olabilir. Ama Allah şahittir ki bir dakikamız bile boş geçmiyor. Sizleri ihmal ediyorsak zaman ayıramıyorsak hakkınızı helal edin. Bizlerin boşa geçirecek zamanımız yok. Çok ciddi stratejik hamleler yapılıyor. 2023'te yine bütün oyunları yerle bir edeceğiz. Allah'ın izniyle yine biz galip geleceğiz. Bu milletin hafızası tektir. Gençlerin istikameti tektir. Allah bizleri birbirimizden ayırmasın" ifadelerini kullandı.

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑