Kılıç Elektrik
Eriş Organizasyon (Sol 3)
Ata Fırın
Yaman Teknik (Sol 6)
Tonguçlar (Sağ 1)
Dinç Mühendislik Masaüstü
kocyigit (sağ blok 3)
Naturel Piknik (Sağ 4)
Dönmez İnşaat (Sağ 5)
Mavi Köşe (Haber İçi Resim Üstü)

Yaşam

Büyükakın’dan partililere güzel haber! “AK Parti yeniden birinci parti”

Kandıra İlçe Başkanlığının 109’uncu İlçe Danışma Meclisi’nde konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, eline gelen anketlerde AK Parti’nin yeniden birinci parti olduğu haberini partililer ile paylaştı.

9 Temmuz 2024 Saat: 06:49
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 437 kez okunmuştur

Büyükakın’dan partililere güzel haber! “AK Parti yeniden birinci parti”
Büyükakın’dan partililere güzel haber! “AK Parti yeniden birinci parti”

AK Parti Kocaeli’nin 31 Mart Yerel Seçimleri ardından gerçekleştirdiği ilçe danışma meclisleri devam ediyor. Kandıra İlçe Başkanlığının 109’uncu İlçe Danışma Meclisi partililerin katılımları ile Turan Güneş Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Danışma meclisi öncesinde Turan Kültür Merkezi’ne giden yollar çok sayıda polis ve zabıta ekipleri tarafından kapatılarak güvenlik önlemi alındı. Programın başlaması ardından kısa süreli alınan önlem kaldırılarak yollar sivil araçların girişine açıldı.

YOĞUN KATILIM
Programa, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Veysel Tipioğlu, Radiye Sezer Katırcoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, MKYK Üyesi İlyas Şeker, Kandıra Belediye Başkanı Erol Ölmez, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus, AK Parti Kocaeli Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir, AK Parti Kocaeli İl Koordinatörü Alper Görçeker, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar, AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Alper Tokgöz, eski Sağlık Bakanı Kazım Dinç, Kandıra Belediyesi eski başkanı Adnan Turan katılım sağladı.

KANTARIN TOPUZU KAÇTI
Partililerin coşkulu alkışları ile sahneye çıkan Büyükakın, konuşmalarında şunları söyledi: “Biz işlerimizi yaparken muhalefet sadece konuşuyor. Dikkat ederseniz, ana mevzuları da Büyükşehir Belediyesi. Haber olmak isteyenler bize laf söylüyorlar. Ona bir şey söylersek dikkat çekersek haber oluruz diyorlar. Onları anlıyorum. Siyasette gündem olabilmek için kendi belediyelerindeki güzel şeylerden bahsetmek yerine, öyle bir şey yok çünkü, bizleri konuşuyorlar. Kantarın topuzunu kaçıran şeyler yapıyorlar. Vizyonu nasıl anlayacağız? Buna kim karar verir? Halk verir. Belediye başkanının notunu kim verdi? Halk verdi.

MAHCUP OLURSUNUZ
Halkın iradesine saygı duymayı öğren. Bana vizyonsuz dediğinde, bize oy veren halkın iradesine de saygısızlık etmiş olursunuz. Heykel yapmak bir vizyon göstergesi ise haklılar. Şunu yapmıyorsunuz derler, o konu biter hep kenarına bir kulp takarlar. Teleferik yapamazsınız diyorlardı. Bunların hepsini unuttular şimdi. Teşekkür ediyorlar mı? Hayır. Bu bizim geçmiş dönemlerde ki belediye başkanlarımızın vaadiydi demiyorlar. Biz yaptık mı? Yaptık. Ben bu teleferiği yapacağım bakın mahcup olursunuz demiştim. Bunun aynısını tramvay için demişlerdi. Metro üzerinden Kocaeli’nin kaynakları Kocaeli’de kalıyor. Ne dediler? Beceremedi, Ulaştırma Bakanlığı’na devretti dediler. Vatandaş bunları unutuyor.

AK PARTİ YENİDEN BİRİNCİ PARTİ
Onlar konuşur biz yaparız. Bizim niyetimiz iş yapmak. Böyle yapmaya devam edeceğiz, onlar da konuşmaya devam etsinler. Kandıra’da da çok iş yaptık. Toromanlar Sulama Projelerinde birinci etapta 884 hektar alanda tarım sulaması sağlanacak. 31 Mart Seçimleri’nde gösterdiğiniz emekler için teşekkür ediyorum. Sizlerle beraber bu memlekete hizmet etmek için yolumuzu yürümeye devam edeceğiz. Son olarak iyi bir haberi paylaşmak istiyorum. Bir anket çalışması geldi elimize. AK Parti’nin ülkede 2’inci parti olduğu söyleniyordu. Yapılan ankette AK Parti yeniden birinci parti. Diğer ankette ise Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin oyları artmaya başladı.”

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑