Yaman Teknik (Sol 2)
Eriş Organizasyon (Sol 3)
Naturel Piknik (Sol 4)
Tonguçlar (Sağ 2)
Dönmez İnşaat (Sağ 3)
Coşkun Kırtasiye (Sağ 4)
Mavi Köşe (Haber İçi Resim Üstü)

Kültür

Çakmaklar Köyü Çanakkale'de

Çakmaklar Köyü Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Çevre ve Kültür Derneği, Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla köy sakinlerini Çanakkale’ye götürdü.

2 Ağustos 2019 Saat: 01:49
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 5.840 kez okunmuştur

Çakmaklar Köyü Çanakkale'de
Çakmaklar Köyü Çanakkale'de

Çakmaklar Köyü Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Çevre ve Kültür Derneği Başkanı Şükrü Başaran ve dernek yöneticileri, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden Çanakkale gezisi için araç ve rehber talebinde bulunarak mahalle sakinlerini Çanakkale’ye götürdü. 44 vatandaşın katılım sağladığı gezide Eceabat, Seyit Onbaşı, Şahindere Şehitliği, Abide Şehitliği, Mehmetçiğe Saygı Anıtı, 57’inci alay, Kesikdere Şehitliği ve conkbayırı gezildi.

KEYİFLİ BİR GÜN

Vatandaşlarıngeziden oldukça memnun kaldığını söyleyen Dernek Başkanı Şükrü Başaran, “Köy halkı ilk defa Çanakkale ile ilgili kültürel bir gezi etkinliğine katıldı. Koca bir tarih her ne kadar bir güne sığmasa da herkesin memnun kaldığı bir etkinlik gerçekleştirmiş olduk. Geziye katılan köy halkımız Çanakkale tarihimizle ilgili daha detaylı bilgilere yerinde ve Çanakkale ruhuyla sahip oldu. Tüm halkımızın benzer programlara katılımını öneriyoruz. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, Kültür Sanat ve Konservatuar Şube Müdürlüğü'ne ulaşım ve rehber hizmetleri için teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

       

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑