Hbaer İhbar

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Video

Foto Galeri

KOCAELİ Hava Durumu

KOCAELİ KOCAELİ

Siyaset

Turan, Kandıra’da Gönül Köprüleri Kuruyor

SKM programları kapsamında çalışmalarını sürdüren AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, konuk olduğu köylerde vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor.

9 Şubat 2019 Saat: 12:08
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 1.410 kez okunmuştur

Turan, Kandıra’da Gönül Köprüleri Kuruyor
Turan, Kandıra’da Gönül Köprüleri Kuruyor

İlçe genelinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, köy ziyaretleri yapmaya devam ediyor. Başkan Adayı Turan, AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, geçmiş dönem belediye başkanı Cengiz Kan, geçmiş dönem ilçe başkanı Erdinç Şentürk, belediye başkan aday adaylarından Erhan Öztürk ve Murat Batmaz, meclis üyeleri, meclis üyesi aday adayları, geçmiş dönem ilçe yöneticileri ve ilçe teşkilatı ile birlikte köyleri ziyaret etmeyi sürdürdü. Turan ilk olarak Balaban Köyü’ne bağlı Çıraklı ve Kocaoğlu’nda hemşehrileri ile buluştu. Mahalle muhtarı Fehmi İçöz’ün de hazır bulunduğu sohbetlerde Kandıra için önümüzdeki beş yıl önceliklerin neler olduğu masaya yatırıldı.

GÜNÜ SON ZİYARETİ SARNIÇLAR’A YAPILDI

AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan ve beraberindeki heyet, sonrasında Hacılar Köyü’nü ziyaret etti. Burada muhtar Yahya Pekcan ve bölge sakinleri ile bir araya gelen Turan, sonrasında Hamiyet Yaşa ve ailesini evlerinde ziyaret etti. Başkan Adayı Turan, günün üçüncü ve son köy ziyaretini ise Sarnıçlar’a yaptı. Sarnıçlar’da ilk olarak hemşehrileri ile bir araya gelip istişarede bulunan Turan, sonrasında Sema Sarı ve ailesini evlerinde ziyaret ederek, hal hatır sormayı ihmal etmedi. AK Parti ailesi olarak Kandıra'da birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettiklerini ifade eden Turan, bu uyumun sandıklara da en güzel şekilde yansıyacağını ifade etti.

KANDIRA BİZİM, KANDIRA HEPİMİZİN

Köy ziyaretleri esnasında hemşehrileri ile bol bol istişare eden ve projelerini paylaşan Başkan Adayı Turan, “Cumhurbaşkanımızın bize hedef gösterdiği gönül belediyeciliğini kendimize şiar edindik. Bizim önceliğimiz halkımızın gönlüne girmek, hemşehrilerimizin taleplerini yerine getirmek. Bu yüzden her gittiğim yerde Kandıra’mızı birlikte yöneteceğimizi ifade ediyorum. Rabbim izin ve ömür verirse el birliği ile Kandıra’mızı 2023’lü yıllara taşıyacağız. Bu noktada hepinizin fikir ve önerilerine ihtiyacımız var. Çünkü Kandıra bizim, Kandıra hepimizin” dedi.

TURAN’DAN GENÇLERE TÜRK BAYRAĞI

Turan, ilçede ilk kez oy kullanacak olan genç seçmenlere ay yıldızlı Türk Bayrağımızı da armağan ediyor. Seçimde ilk kez oy kullanacak olan genç seçmenler Barış Kocaman, Yunus Akarsu, Mert Kocaman ve Ramazan Akarsu’ya ay yıldızlı Türk Bayrağını armağan eden Turan, yapılacak olan seçimlerin önemine vurgu yaptı.31 Mart’ın Türkiye’nin geleceği açısından dönüm noktası olduğunu belirten Turan, “Bu seçimde ilk defa oy kullanacak olan genç kardeşlerimize eski Türkiye’yi hepimiz iyi anlatmak zorundayız. Hatta çok fazla geçmişe gitmeye de gerek yok. Yakın zaman içerisinde başta 15 Temmuz kalkışması olmak üzere, ekonomik saldırılar ve daha birçok badireler atlattık. Allah’ın izniyle millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde ülkemiz üzerinde oynanan tüm oyunları bozduk. Gençlerimizin de katkılarıyla yarınlarımızı şekillendirecek olan AK kadroları inşallah 31 Mart’ta yeniden göreve getirerek, ülkemize kumpas kurmak isteyenlere bir kez daha geçit vermeyeceğiz. Şunu tüm samimiyetimle söylüyorum gençlere en çok değer veren siyasi parti AK Parti’dir” dedi.

MAHALLELİ YOĞUN İLGİ GÖSTERİYOR

Turan, Beyce Köyü Ahcılı Mahallesi’ne de konuk oldu. Burada Beyce Muhtarı Mustafa Çelebi ve hemşerileri ile bir araya gelen Turan, Kandıra için hazırladıkları projelere dair ön bilgiler verdi. Beyce ziyaretinin ardından Eğercili Köyü ve bu bölgeye bağlı Güvenler’i ziyaret eden Turan, burada iki ayrı noktada bölge sakinleri ile bir araya geldi. Eğercili Muhtarı Bayram Küçükarıcı ve Karadivan Muhtarı Erol Akbaba’nın da hazır bulunduğu toplantıya mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Başkan Adayı Turan ve İlçe Başkanı Ölmez, SKM programlarının ardından son olarak Hediyeli Köyüne de uğradılar. Burada Hediyeli Muhtarı Tuncay Kan ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Turan, çay eşliğinde hemşerileri ile sohbet etti.

HAYATLARI KOLAYLAŞTIRACAĞIZ

AK Parti’nin hizmet ve gönül belediyeciliği anlayışını Kandıra’da en güzel şekilde yansıtacaklarını belirten Turan, “Köylerimize yapmış olduğumuz bu ziyaretlerimiz bizim ilçemizin önceliklerini belirlememiz açısından da büyük önem arz ediyor. Bizim en büyük hedefimiz hemşerilerimizin hayatını kolaylaştıracak projelere imza atmak. Allah’ın izniyle Kandıra'mızın geleceği için hep birlikte çalışarak, ilçemizi yarınlara hazırlayacağız” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Yaman
dönmez
Coşkun Kırtasiye
Depolama Taşıma iletme sistemi Merdiven Tırmanma Cihazı Engelli merdiven tırmanıcı Uluslararası evden eve nakliyat Adaklık lazer epilasyon Ankara evden eve nakliyat