Hbaer İhbar
levet gödek

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.


KOCAELİ Hava Durumu

KOCAELİ KOCAELİ

Adliye

Kocaeli'de Faili Meçhul Cinayetler Raftan İndiriliyor

İlimizde 20’ye yakın faili meçhul cinayet dosyası olduğunu belirten İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, “1’ini çözdük. Diğerlerinin de aydınlatılması için çalışmalarımız sürecek” dedi.

29 Kasım 2019 Saat: 02:10
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 1.168 kez okunmuştur

Kocaeli'de Faili Meçhul Cinayetler Raftan İndiriliyor
Kocaeli'de Faili Meçhul Cinayetler Raftan İndiriliyor

Eylül ayında Resmi Gazete’de yayınlanan İl Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Kocaeli Emniyet Müdürlüğüne atanan Veysal Tipioğlu, dün basın mensupları ile tanışma kahvaltısı düzenledi. Şube müdürleri ve birim amirlerinin de katıldığı kahvaltı, İzmit Polisevi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Toplantıda ilk olarak konuşan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan, “Bir asayiş olayı olduğu zaman onlarca basın mensubu görev yapar. Sayın müdürümüzü ziyaret ettiğimiz zaman bunu anlatmıştım. Emniyet Müdürümüzün anlatacağı çok ve güzel şeyler var. Sayın müdürümüze tekrar hoş geldiniz diyorum” dedi.

PROJELER SÜRECEK

“Sizleri, çalışma arkadaşlarımla birlikte tanışma programımızda ağırlamaktan mutluluk duyduğumu belirtmek isterim” diyerek konuşmasına başlayan Veysal Tipioğlu, “Suç ve suçlularla mücadelede, vatandaşın polise olan güven duygusunu en üst düzeyde tutmak, halkımızın hak ettiği huzur ve güven ortamının devamını sağlamak amacıyla arkadaşlarımla birlikte günün her anında çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. İlimizde mevcut huzur ve güven ortamının devamı için daha önceden uygulamaya konulmuş olan tüm projeler, etkin bir şekilde takip edilecek ve yeni uygulamaya konulacak projelerimizle de mevcut şehrimizin huzur ve güven ortamı daha üst düzeylere taşınacaktır.

ÜÇ İLKEMİZ VAR

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü olarak insan odaklı hizmet, saydamlık, hesap verebilirlik anlayışı çerçevesinde, toplumun güvenlik ihtiyaç ve taleplerini dikkate alan, bireysel özgürlük alanlarını daraltmayacak ve aynı zamanda da kamu düzenini sağlayacak etkili, çağdaş ve bilimsel yeni yöntemlerle Kocaeli’yi daha huzurlu bir şehir yapmak için elimizden geleni yapacağız. Tüm bu çalışmalar yapılırken İnsan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkelerinden taviz vermeden, kanun hâkimiyetini esas alacak, toplumun huzur ve güvenliğini, kişilerin can ve mal emniyetini tehdit eden tüm suçlara karşı kararlı ve sonuç alıcı bir mücadele içinde olacağız” ifadelerini kullandı.

BİZE YARDIM EDİN

Veysal Tipioğlu ayrıca, “Bugüne kadar yapılan ve bundan sonra yapacağımız çalışmaların hayata geçirilmesinde herkese büyük sorumluluk düşmektedir. Bu sorumluluk bilinci içerisinde basın mensuplarının da desteği ve iş birliği ile tüm çalışma arkadaşlarımla beraber Kocaeli halkına hizmet etmekten büyük mutluluk duyacağız. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da halkımızın huzurunu bozan, şehrimizin güven ortamını tehdit eden tüm suçlularla ve devletimizin varlığına tehdit oluşturan FETÖ ve PKK başta olmak üzere tüm terör örgütleri ile mücadelemiz hız kesmeden devam edecektir” dedi.

HİÇBİRİ KALMAMALI

Yeni döneme ilişkin ipuçları da veren Veysal Tipioğlu, “Devlette devamlılık esastır. Emniyet Müdürlüğü olarak hiçbir cinayetin faili meçhul kalmasında gönlümüz rahat olmaz. Faili meçhul cinayetler ile ilgili arkadaşlarımız çalışıyor. Arkadaşlarımın verdiği bilgiye göre Kocaeli’de 20’ye yakın faili meçhul cinayet olayı var. 1’i aydınlandı. Diğerlerinin de aydınlatılması için çalışmalarımız devam edecek. Amacımız Kocaeli’de faili meçhul olay kalmamasıdır. Başta asayiş muhabirleri olmak üzere basın mensupları ile rahat iletişim kurmak için WhatsApp grubu kuruyoruz” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Coşkun Kırtasiye
Yaman
dönmez
Depolama Taşıma iletme sistemi Merdiven Tırmanma Cihazı Engelli merdiven tırmanıcı Uluslararası evden eve nakliyat Adaklık lazer epilasyon Ankara evden eve nakliyat