Logonun alti
Hbaer İhbar
levet gödek

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.


KOCAELİ Hava Durumu

KOCAELİ KOCAELİ

Yaşam

Kaymakam Çiçek, vatandaşla buluşmaya devam ediyor

Kandıra Kaymakamı İsmail Çiçek, kurum amirleri ile birlikte Safalı, Bolu ve Bağırganlı Mahallelerini ziyaret etti.

7 Nisan 2016 Saat: 15:42
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 2.837 kez okunmuştur

Kaymakam Çiçek, vatandaşla buluşmaya devam ediyor
Kaymakam Çiçek, vatandaşla buluşmaya devam ediyor

Kandıra Kaymakamı İsmail Çiçek, kurum amirleri ile birlikte vatandaşa inerek isteklerini ve sıkıntılarını dinlemeye devam ediyor. Bu kapsamda önceki gün Safalı, Bolu ve Bağırganlı Mahallelerini ziyaret eden Kaymakam Çiçek, mahallelerin genel durumu ile ilgili incelemelerde bulundu ve köy kahvelerinde vatandaşla buluştu. Programda Kandıra Belediye Başkan Yardımcısı Murat Batmaz, İlçe Jandarma Komutanı İlker Emirze, İlçe Müftüsü Burhan Bilgin, İlçe Mili Eğitim Müdürü İhsan Özkan, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Basri Uslu, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ali Uğur Kaynakçı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aynur Güldiken, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Ergün Şen, Safalı Mahalle Muhtarı Tevfik Birgin, Bağırganlı Mahalle Muhtarı Hüseyin Yılmaz ve Bolu Mahalle Muhtarı Hüseyin Seyrek de hazır bulundu.

VATANDAŞI EVLERİNDE ZİYARET ETTİ

Kaymakam Çiçek, Bağırganlı Mahallesi’nden Saadet Tuncay ve Cemile Koçtekin’e, Safalı Mahallesi’nden Münevver Bayer ve Güzide Çağlar’a, Bolu Mahallesi’nden Belgüzar Ertürk ve Saadet Sarı’ya aile ziyaretinde bulundu. Vatandaşların sorunlarını dinleyen ve ilgili kurum amirlerine çözüm konusunda talimatlar veren Kaymakam Çiçek, daha sonra ihtiyaç sahibi aileleri de ziyaret ederek erzak paketleri verdi. Mahallelerdeki okulları da ziyaret ederek öğretmenlerin isteklerini dinleyen Kaymakam Çiçek, köy kahvesinde bir araya geldiği vatandaşların taleplerini dinledi ve gerekli birimlere konunun çözülmesi için talimat verdi. Vatandaşlar, Kaymakam Çiçek’in mahallelerine kurum amirleri ile birlikte ziyarette bulunmalarından ve taleplerini direk olarak iletebilmelerinden duydukları memnuniyeti ifade etti.

YORUMLAR Üye Girişi

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere 1 yorum yapılmıştır
Can 08.04.2016 15:47
İşte özlenen tablo. Teşekkürler...
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
dönmez
Bebek fındık
Yakup
Yaman
Coşkun Kırtasiye
Depolama Taşıma iletme sistemi Merdiven Tırmanma Cihazı Engelli merdiven tırmanıcı Uluslararası evden eve nakliyat Adaklık lazer epilasyon Ankara evden eve nakliyat