Hbaer İhbar

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Video

Foto Galeri

KOCAELİ Hava Durumu

KOCAELİ KOCAELİ

Kültür

Kandıra'nın sesi 24 yaşında

22 Şubat 1995 tarihinde Kandıra'nın sesi gazetesi olarak yayın hayatına başlayan ve son 12 yıldır da internet üzerinden okuyucularıyla buluşan Kandıra'nın sesi, 24 yılı geride bırakmanın heyecanını yaşıyor.

28 Şubat 2019 Saat: 09:40
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 2.263 kez okunmuştur

Kandıra'nın sesi 24 yaşında
Kandıra'nın sesi 24 yaşında

22 Şubat 1995 tarihinde Kandıra'nın sesi gazetesi olarak yayın hayatına başlayan ve son 12 yıldır da internet üzerinden okuyucularıyla buluşan Kandıra'nın sesi, 24 yılı geride bırakmanın heyecanını yaşıyor.

24 yıl önce bugün resmi yayın hayatına başlayan genç ve dinamik Kandıra'nın sesi, ortaya koyduğu ilkeli ve seviyeli yayın hayatıyla sizlerden ve okuyucularımızdan aldığı destek ve güçle 24. yaşına girdi.

24 yıllık yayın hayatı boyunca doğru ve tarafsız bir şekilde Kandıra ve bölgemizin sorunlarını ortaya koyan ve bu sorunlara çözüm bulunması noktasında ısrarlı yayınlarını sürdüren Kandıra'nın sesi gazetesi, kanayan yaraları, aksayan işleri, başarılı çalışmaları, üzüntüleri ve sevinçleri en hızlı ve güvenilir şekilde Kandıra ve Kocaeli 'de ve internet yoluyla da dünyanın her tarafında yaşayan hemşerilerine ulaştırmayı bir görev edindi.

Kandıra'nın sesi, başarılı yayınlarıyla Kandıra ve bölge halkının olduğu gibi şehir dışında ve Avrupa'da bulunan Kandıralı hemşerilerinin de desteğini alarak üstüne düşen görevi yerine getirmenin onur ve gururunu yaşıyor.

Bu çalışmasıyla her zaman Kandıra ve bölgenin güçlü sesi olma özelliğini koruyan Kandıra'nın sesi, tüm Kocaeli geneline aynı anda ulaştığı gibi, gerek yurt içi ve gerekse yurt dışına www.kandiraninsesi.com aracılığı ile de kök salarak gerek diğer illerde gerekse yurt dışında bulunan Kandıra ve Kocaelili hemşerilerini bölgemizde yaşanan gelişmelerden ve olaylardan haberdar etmeyi başardı.

Kandıra halkı adına yapılan ve yapılmayan hizmetlerin takipçisi olma görevini yerine getirme gayreti ve azmi içerisinde 24 yılı geride bırakan Kandıra'nın sesi, bugüne kadar yapılan baskılar karşısında eğilmeden, prensiplerinden taviz vermeden sürdürdüğü tarafsız, ilkeli ve seviyeli yayın hayatını bundan sonraki yıllarda da sürdürme kararlılığı ve azmi içerisinde Kandıra, Kocaeli ve bölge halkının sorunlarını çözmek için onurlu mücadelesini sürdürecek. Tüm okuyucularımıza bizlere verdiğiniz bu destekten ötürü teşekkür eder, nice yeni yıllarda beraberce yürümek temennisiyle.

Gazetemizi ziyaret eden ilimizin ve ilçemizin kurum yöneticileri, Siyasi, idareci ve sivil toplum örgüt yöneticileri ile dünden bugüne yaptığımız röportaj ve haberlerden yansıyan fotoğraf karelerinden bazıları... 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Yaman
dönmez
Coşkun Kırtasiye
Depolama Taşıma iletme sistemi Merdiven Tırmanma Cihazı Engelli merdiven tırmanıcı Uluslararası evden eve nakliyat Adaklık lazer epilasyon Ankara evden eve nakliyat