Hbaer İhbar

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Video

Foto Galeri

KOCAELİ Hava Durumu

KOCAELİ KOCAELİ

Kültür

Kandıra'nın Sesi 1995 yılından bugüne!

İlçemizde Ünal Cankurt tarafından 1995 yılında Kandıra'nın Sesi adı altında çıkartılan gazete 23 yaşına girdi.

12 Haziran 2018 Saat: 14:30
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 11.462 kez okunmuştur

Kandıra'nın Sesi 1995 yılından bugüne!
Kandıra'nın Sesi 1995 yılından bugüne!

Kandıra’ya 1991 yılında Foto Ünal ismimi taşıyan bir fotoğraf stüdyosu açarak faaliyete başlayan Ünal Cankurt, 1992 yılında yerel bir gazetede muhabir olarak çalışmaya başladı. Ulusal basın temsilcisi olarak yıllarca görev yaptı. Milliyet Gazetesi, İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Haber Ajansı gibi büyük kurumlarda Kandıra Temsilciliğini yürüttü.

GAZETEMİZ 23 YAŞINDA

İlçemizin en büyük eksikliklerinden biri olan gazeteyi 1995 yılının Şubat ayında Kandıra'nın sesi gazetesi olarak yayın hayatına başladı. 2007 yılında internet üzerinden Kandıra'nın sesini duyurmaya başladı. Şimdilerde ilçemizde bir numara olan www.kandiraninsesi.com sitesi, günlük haber akışını internet sitesiyle okuyucularına duyuruyor. Kandıra'nın Sesi gazetesini, internet gazeteciliğine dönüştürmesiyle, 23 yıldan beri ismini her geçen gün daha çok duyuran Kandıra'nın Sesi, siz değerli okuyucuların desteğiyle büyümeye devam ediyor. 23. yılını tüm okuyucularımızla paylaşmanın sevincini yaşarken, bizlere verdiğiniz bu destekten ötürü teşekkür eder, nice yeni yıllarda beraberce yürümek temennisiyle.

GAZETEMİZİ ZİYARET EDEN SİYASİ VE İDARECİLER

Gazetemizi ziyaret eden ilimizin ve ilçemizin kurum yöneticileri, Siyasi, idareci ve sivil toplum örgüt yöneticileri ile dünden bugüne yaptığımız röportaj ve haberlerden yansıyan fotoğraf karelerinden bazıları... Bizleri ziyaret eden yöneticilerin isim ve ünvanları fotoğrafların üzerinden yer almaktadır.

YORUMLAR Üye Girişi

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere 1 yorum yapılmıştır
Nurcan KIRCALI 16.03.2018 15:04
Kandıranın SESİ Evet ismiyle özdeşleşen 23 Yıllık Kocaman bir emek başta Değerli Üstat Meslektaşım Sayın Ünal Cankurt olmak üzere dünden bu güne tüm eki arkadaşlarınıza nice 23. yıllara başarılarınızın katlanarak,artması dileğiyle.23.Yılınızı kutluyorum Nurcan Kırcalı HABER ŞİLE GAZETESİ DHA MUHABİRİ
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
dönmez
yaman
Coşkun Kırtasiye
Depolama Taşıma iletme sistemi Merdiven Tırmanma Cihazı Engelli merdiven tırmanıcı Uluslararası evden eve nakliyat Adaklık lazer epilasyon Ankara evden eve nakliyat