Hbaer İhbar

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Video

Foto Galeri

KOCAELİ Hava Durumu

KOCAELİ KOCAELİ

Sağlık

Kandıra Devlet’te verimlilik denetimi

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından verimlilik kriterleri ve yönetici ekranları Kandıra Devlet Hastanesi’nde değerlendirildi.

15 Ağustos 2018 Saat: 10:00
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 1.773 kez okunmuştur

Kandıra Devlet’te verimlilik denetimi
Kandıra Devlet’te verimlilik denetimi

Verimlilik Daire Başkanlığı’nca yapılacak olan yerinde değerlendirmelere hazırlık olması ve yönetici ekranlarının tamamlanma durumu ile analiz süreçlerinin incelenebilmesi amacıyla hastaneler arası çapraz olarak yapılan “verimlilik değerlendirilmeleri” başladı. Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri İlaç ve Tıbbi Cihaz Başkanlığı İzleme Değerlendirme ve Verimlilik Birimi Koordinatörlüğü’nce ilimiz kamu hastane ve ADSM’lerinde yapılması planlanan yerinde değerlendirmeler kapsamında Kandıra Devlet Hastanesi’nde verimlilik süreçleri değerlendirildi.

TIBBİ, İDARİ VE MALİ YÖNETİM

Verimli geçen değerlendirme sürecinde Verimlilik Daire Başkanlığınca yayınlanan güncel değerlendirme rehberi kılavuzluğunda yeni eklenen tüm unsurlar, alanında uzman değerlendiriciler tarafından, ilgili bölüm sorumluları ve hastane yönetimi eşliğinde masa başı ve sahada yapıldı. Tıbbi, idari, mali yönetim süreçlerinin sürekliliği ve verimli yönetilebilirliği konusunda fikir alışverişinde bulunularak yeni verimlilik unsurlarına uygunluğunun kontrol edildiği değerlendirme, yöneticiler ve değerlendiricilerin katılım gösterdiği kapanış toplantısı ve raporlamanın ardından tamamlandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
dönmez
yaman
Coşkun Kırtasiye
Depolama Taşıma iletme sistemi Merdiven Tırmanma Cihazı Engelli merdiven tırmanıcı Uluslararası evden eve nakliyat Adaklık lazer epilasyon Ankara evden eve nakliyat