Hbaer İhbar

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Video

Foto Galeri

KOCAELİ Hava Durumu

KOCAELİ KOCAELİ

Siyaset

Genel merkezde Kocaeli’yi anlattı

Başkan Karaosmanoğlu, AK Parti Genel Merkezi’nde temaslarda bulundu. Genel başkan yardımcıları ile görüşen Karaosmanoğlu, Kocaeli’ndeki yatırımlardan ve sosyal belediyeciliğin örneklerinden bahsetti.

8 Eylül 2018 Saat: 06:41
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 1.191 kez okunmuştur

Genel merkezde Kocaeli’yi anlattı
Genel merkezde Kocaeli’yi anlattı

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Genel Merkezi’nde bir dizi temaslarda bulundu. Ankara’da Genel Başkan Yardımcılarıyla olan görüşmelerde, Büyükşehir Belediyesi’nin “Gönül Belediyeciliği” seferberliğinin en güzel örneklerinden bahseden Karaosmanoğlu, 6’ıncı olağan kongre sonrası görev alan genel başkan yardımcılarına da hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Siyasi ve Hukuki İşler’den Sorumlu Hayati Yazıcı başta olmak üzere, Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Çiğdem Karaaslan, Sosyal Politikalardan Sorumlu Dr. Betül Sayan Kaya, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Dış İlişkilerden Sorumlu Cevdet Yılmaz, Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Mahir Ünal ile Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Jülide Sarıeroğlu, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile bir araya geldi.

Genel merkezde Kocaeli’yi anlattı ile ilgili görsel sonucu

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ
Görüşmelerde açık ve yeşil alan kullanımlarının arttığı, bir takım estetik unsurların daha ön plana çıktığı, herkes için daha yaşanılabilir bir şehir haline gelen Kocaeli’yi anlatan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ulaşım yatırımları ile birlikte çevresel faktörlerin kalitesinin artırılması gibi gelişmelerden de bahsederek, “Her şey insanımız için diyor ve tüm hizmetlerimizi buna göre konumlandırıyoruz. Kocaeli’de hayata geçirdiğimiz ‘Sosyal Politikalar ve Kültürel Hizmetler’ başlığı altında ki projelerimiz Gönül Belediyeciliği’nin en güzel örneklerini oluşturuyor” bilgisini ziyaretlerinde Genel Başkan Yardımcılarına aktardı. 

İNSANIMIZIN MUTLULUĞU İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Dr. Betül Sayan Kaya, Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Çiğdem Karaaslan, Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Jülide Sarıeroğlu ile AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam’a Kocaeli’ndeki kadın projelerimizden bahsederek “Anne Şehir Kocaeli” modelinin bilgisini veren Başkan Karaosmanoğlu, “Yoksul insanlarımıza evlerine en yakın marketten alışveriş yapma imkânı veren 41 Kart, annelerimiz ve tüm kadınlarımıza özel olarak geliştirdiğimiz Anne Şehir Sağlıklı Yaşam Programı, yüzbinlerce kursiyerimizin hayatını mesleki eğitim, yetenek ve hobi kurslarıyla değiştiren KO-MEK Halk Üniversitesi, Beyaz Kalpler Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile Evde Bakim ve Engelli Hizmetleri hepsi insanımızın huzur ve mutluluğu içinortaya koyduğumuz çalışmalardır” şeklinde konuştu.

Genel merkezde Kocaeli’yi anlattı ile ilgili görsel sonucu

EN BÜYÜK ESER MUTLULUKTUR
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak bu hedefle 14 yılı geçkin süredir çalıştıklarını belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Şehrin her bir sakinini 1 milyon 900 bin kişilik büyük bir ailenin ferdi biliyoruz. Kocaeli'de inşa ettiğimiz en büyük eser, mutluluktur. Sosyal hizmetlerimizin yanı sıra ulaşım başta olmak üzere çevre alanında projeler ortaya koyuyoruz. Raylı sistemleri kent genelinde yaymak için adım atıyoruz. İzmit’te tramvay projemiz halkımızın memnuniyetini kazanırken, Gebze bölgesinde de Metro projemizin adımını attık. Sosyal hizmet ve politikalarımız arasında gençlerimize de özel bir yer veriyoruz. Onlar istikbalimiz. Büyük Türkiye vizyonunu omuzlayacak gençlerimize dönük hizmetlerimizi Kılavuz Gençlik Modeli'yle arz ediyoruz. Kocaeli'deki bütün gençlik hizmetlerimize, Kılavuz Gençlik ile kurumsal kimlik kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz. Ahlâk, maneviyat ve medeniyet değerlerini kuşanmış; toprağına bağlı, dünyaya söz söyleyen erdemli gençler için çalışıyoruz. Çocuklarımızın her birinin sporla, müzikle, sanatla ilgilenmesi; dünyanın dilinden anlaması için seferber oluyoruz. Gençlerimizin her birini, çağını kuran bir genç olarak yetiştirmeye gayret ediyoruz” bilgilendirmesini genel başkan yardımcılarına yaptı.

MİLLETİMİZE İLK GÜNKÜ AŞKLA HİZMET EDİYORUZ
“İnsanımızın huzur ve mutluluğu için milletimizden aldığımız güçle, şehrin tüm sakinlerine bire bir hizmet sunmaya, hayatı herkes için güzelleştirmeye devam edeceğiz” diyen Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Kocaeli teşkilatları olarak uyum içerisinde vatandaşımıza hizmet ediyoruz. Halkımızın tümüyle olan ilişkilerimizi en yükse seviyede tutarak kulağımızı vatandaşımızdan ayırmıyoruz. Bizlerin en büyük gücü halkımızdır. Görevimiz milletimize hizmet etmektir ve bunu da ilk günkü aşkla yapıyoruz” diyerek ziyaretlerde Genel Başkan Yardımcılarıyla görüş alışverişi yaptı. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
dönmez
yaman
Coşkun Kırtasiye
Depolama Taşıma iletme sistemi Merdiven Tırmanma Cihazı Engelli merdiven tırmanıcı Uluslararası evden eve nakliyat Adaklık lazer epilasyon Ankara evden eve nakliyat