Logonun alti
levet gödek

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.


KOCAELİ Hava Durumu

KOCAELİ KOCAELİ

Kocaeli

Aydın Ünlü kurultay tarihini açıkladı

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü kurultay tarihinin ilk olarak 8 Mayıs daha sonra 15 Mayıs olarak açıklanmasına tepki gösterdi.

20 Nisan 2016 Saat: 15:11
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 56.401 kez okunmuştur

Aydın Ünlü kurultay tarihini açıkladı
Aydın Ünlü kurultay tarihini açıkladı
İl Binasında basın açıklaması yapan Ünlü, “Bugün üst kurul delegesi ve il başkanı olarak kurultay tarihini 18 Mart 2018 olarak açıklıyorum. Birlileri 8 Mayıs, birileri 15 Mayıs olarak tarih açıklıyor. Üst kurul delegesi olarak ben de 18 Mart 2018 de il başkanı olarak kurultay tarihi açıklı. Kurumsal bir siyasi partiyiz. Kurultay tarihimiz genel merkezimiz tarafından belirlenmiştir. Kamuoyunda 8 Mayıs veya 15 Mayıs gibi söylentilerle kafa karıştırmak abesle iştigaldir. Genel merkez ve MYK’nın verdiği tarih geçerlidir. 9 Ekim de seçim takvimi açıklanacak” dedi. 

SABIR TAŞIMIZ ÇATLAMIŞTIR
Ülkemizde yaşanan terör olayları ile de açıklama yapan Ünlü, “Terör evlatlarımıza sürekli kastetmektedir. Türk milletinin kanı hiç durmadan akmaktadır. Bölücü terör her değerimizi, her mirasımızı hedef almaktadır. Türk milleti iki ateş arasındadır. Bir yanda yoksulluk, yolsuzluk ve yozlaşma dalgası sürekli kabarırken; diğer yanda cinayet şebekelerinin yoğun saldırı ve kumpası an be an fazlalaşmaktadır. AKP’nin dış politikası, terör örgütleriyle gayr, meşru irtibatı füzeye bürünmüş, ölüm olarak dönmüştür. Artık sabır taşımız çatlamıştır” diye konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
OTO
ENERJI
Yaman
dönmez
Coşkun Kırtasiye