Büyükşehir Site Üstü
Logonun alti
Hbaer İhbar
levet gödek

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.


KOCAELİ Hava Durumu

KOCAELİ KOCAELİ

Yaşam

2015’de Çalköy’e hizmet yağacak

Kandıra Çalköy Muhtarı Recep Şakacı, mahallelerindeki eksiklikleri tespit edip yetkililere sunduğunu belirterek, 2015’de Çalköy Mahallesi’ne hizmet yağacağının müjdesini verdi.

15 Ekim 2014 Saat: 16:02
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 6.615 kez okunmuştur

2015’de Çalköy’e hizmet yağacak
2015’de Çalköy’e hizmet yağacak

2014 yerel seçimlerde Kandıra Çalköy Muhtarlığı’nı halkın büyük desteğiyle kazanan Recep Şakacı, halkın bu ilgisi karşısında çalışmalarını mahallelerinde aralıksız sürdürüyor. Kandıra sınırlarından başlayan Ahmatlı, Burhanlı, Çalköy, Kışla, Seyrek mahalleleri ile Karadeniz’e kadar ulaşan Kandıra’nın en geniş mahallelerden biri. ALT VE ÜST YAPI TAMAMLANACAK Şakacı, Ahmatlı Mahallesi’nde yarım kalan alt yapı çalışmalarının önümüzdeki yıl tamamlanacağını ve hemen ardından üst yapı çalışmalarına başlanacağını, Çalköy ve Ahmatlı Mahallesi’nde bulunan köy binalarının Kandıra Belediyesi’ne devredilmesinin ardından tekrar onarılıp mahalle halkının hizmetine sunulmasını Kandıra ve Büyükşehir Belediyesi’nden talep ettiğini belirtti.
SEYREK PLAJI GELİŞECEK Şakacı, “Kışla Mahallesi’nin Kantur ve Bağırganlı yolu ile birleştirilmesi talebimiz yetkililerce olumlu bulunarak gerekli ön çalışmalar yapıldı. Kandıra’nın gözde sahillerinden biri olan Seyrek plajımızda alt yapı çalışmaları da tamamlanmasının ardından diğer plajlarımız gibi projelendiğini 2015 yılında da çalışmaların başlayabileceği müjdesi verildi. SEYREK DERESİNE ISLAH ÇALIŞMALARI Kandıra’nın Çalköy ve 5 mahallesinde yapılan eksiklikler yetkililerce tespit edilerek 2015 yılında bunların büyük bir kısmının tamamlanacağı hususunda Kandıra ve Büyükşehir Belediyesi yetkililerince bizlere müjdesi verildi. Bunun yanı sıra Seyrek Deresi’nin de ıslah çalışmalarının 2015 yılında yapılması gündeme alındı” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bebek fındık
ENERJI
OTO
Yaman
dönmez
Coşkun Kırtasiye
Depolama Taşıma iletme sistemi Merdiven Tırmanma Cihazı Engelli merdiven tırmanıcı Uluslararası evden eve nakliyat Adaklık lazer epilasyon Ankara evden eve nakliyat